Музей мистецтв Прикарпаття. Афіша подій

Виставка Олександра Коровая «Олійне малярство. Пастель» Мистецтво

30 березня 2018 - 16 квітня 2018

На виставці експоновано понад 60 творів, переважна більшість з яких – олійні, кілька пастелей та робіт, виконаних у мішаній техніці. Представлені роботи походять із родинної колекції, які люб'язно зголосилась надати донька художника – Оксана

Виставка сакрального малярства Володимира Луканя «На звороті скла» Мистецтво

23 березня 2018 - 12 квітня 2018

Володимир Лукань народився 1961 року в місті Дрогобичі, Львівської області. Навчався у Львівському державному інституті прикладного та декоративного мистецтва. Працює в галузі іконопису на склі, малярства та графіки

Виставка «Ехо війни» Мистецтво

02 березня 2018 - 22 березня 2018

Виставка учасниці бойових дій Світлани Луців. Основа частина картин створена під враженнями автора від подій на сході України. Більшість картин виставки об'єднані батальною темою

Виставка «Рідний край» Мистецтво

21 грудня 2017 - 10 січня 2018

Твори А.Мельника – настроєві, свіжі, ліричні. Цей ліризм є похідним від домінуючої мети, що полягає у пропагуванні теми рідної землі, рідного міста. Переважна частка уваги художника віддана пейзажному жанру.

Виставка живопису Миколи Варенні Мистецтво

16 серпня 2017 - 03 вересня 2017

Постать Миколи Романовича Варенні належить до тих особистостей, як вписали свою сторінку у історію нашого краю, залишили величезний свій доробок у спадок наступним поколінням. Доробок у вигляді прекрасних живописних полотен, графічних творів, художників наступного покоління, яким передавав майстер свої знання.

8-а Міжнародна бієнале мінітекстилю «Скіфія» Інше, Мистецтво

17 липня 2017 - 30 липня 2017

Представлено 150 робіт у форматі 2D та 3D, виконаних за допомогою найрізноманітніших технік, технологій та матеріалів, як традиційних, так і нетрадиційних, інноваційних, які використовуються для створення об'єктів сучасного текстильного мистецтва. Техніки, які було застосовано: сучасна вишивка, в'язання, плетення, папір ручного виготовлення, звалювання, склеювання, шиття, ткацтво, квілт, аплікація, батік, шиборі, складання, авторські техніки.

Концерт індійської музики Музика
15 грн

03 червня 2017, 15:00

Запрошуємо поринути в атмосферу Індії, яку створять для Вас Олександр Лі (Словаччина) та Сергій Пучков (Україна) в рамках Всеукраїнського туру. Професійні музиканти виконуватимуть композиції в стилі класичної індійської музики на традиційних індійських інструментах - сітар і табла.

Виставка «У прагненні миру» Мистецтво

01 червня 2017 - 18 червня 2017

У рамках проекту «Україна у нас єдина» до Міжнародного Дня захисту дітей, учнями художнього відділення Маріупольської школи мистецтв, віком від 11 до 18 років, представлена експозиція «В прагненні миру». Не заважаючи на перебування у прифронтовій зоні, де постійно чути відголоски війни (а деяких дітей жахи війни торкнулися особисто), діти продовжують мріяти та вірити в найкраще майбутнє нашої країни, та відображають позитивний, добрий, сонячний світ.

Виставка «Об’єднані натхненням» Мистецтво

18 травня 2017 - 31 травня 2017

Виставка робіт майстрів ручної творчості з усієї України (на виставці представлені: авторські ляльки з різних матеріалів, мотанки, тедді, мініатюра, печворк, фунтик, вишивка стрічками та багато іншого...)

Виставка графіки Каталін Голло «Момент» Мистецтво

01 лютого 2017 - 15 лютого 2017

Основою роботи мисткині у всіх галузях живопису є рисунок. Лінії, малювання для мене є щастям, джерелом радості. Каталін Голло народилася в 1948 році в селі Соломонове. Школу штукарства пройшла в Ужгородському училищі прикладного мистецтва

вверх