Музей мистецтв Прикарпаття запрошує:

Виставка «Рідний край» Мистецтво

21 грудня 2017 - 10 січня 2018

Твори А.Мельника – настроєві, свіжі, ліричні. Цей ліризм є похідним від домінуючої мети, що полягає у пропагуванні теми рідної землі, рідного міста. Переважна частка уваги художника віддана пейзажному жанру.

Виставка живопису Миколи Варенні Мистецтво

16 серпня 2017 - 03 вересня 2017

Постать Миколи Романовича Варенні належить до тих особистостей, як вписали свою сторінку у історію нашого краю, залишили величезний свій доробок у спадок наступним поколінням. Доробок у вигляді прекрасних живописних полотен, графічних творів, художників наступного покоління, яким передавав майстер свої знання.

8-а Міжнародна бієнале мінітекстилю «Скіфія» Інше, Мистецтво

17 липня 2017 - 30 липня 2017

Представлено 150 робіт у форматі 2D та 3D, виконаних за допомогою найрізноманітніших технік, технологій та матеріалів, як традиційних, так і нетрадиційних, інноваційних, які використовуються для створення об'єктів сучасного текстильного мистецтва. Техніки, які було застосовано: сучасна вишивка, в'язання, плетення, папір ручного виготовлення, звалювання, склеювання, шиття, ткацтво, квілт, аплікація, батік, шиборі, складання, авторські техніки.

Концерт індійської музики Музика
15 грн

03 червня 2017, 15:00

Запрошуємо поринути в атмосферу Індії, яку створять для Вас Олександр Лі (Словаччина) та Сергій Пучков (Україна) в рамках Всеукраїнського туру. Професійні музиканти виконуватимуть композиції в стилі класичної індійської музики на традиційних індійських інструментах - сітар і табла.

Виставка «У прагненні миру» Мистецтво

01 червня 2017 - 18 червня 2017

У рамках проекту «Україна у нас єдина» до Міжнародного Дня захисту дітей, учнями художнього відділення Маріупольської школи мистецтв, віком від 11 до 18 років, представлена експозиція «В прагненні миру». Не заважаючи на перебування у прифронтовій зоні, де постійно чути відголоски війни (а деяких дітей жахи війни торкнулися особисто), діти продовжують мріяти та вірити в найкраще майбутнє нашої країни, та відображають позитивний, добрий, сонячний світ.

Виставка «Об’єднані натхненням» Мистецтво

18 травня 2017 - 31 травня 2017

Виставка робіт майстрів ручної творчості з усієї України (на виставці представлені: авторські ляльки з різних матеріалів, мотанки, тедді, мініатюра, печворк, фунтик, вишивка стрічками та багато іншого...)

Виставка графіки Каталін Голло «Момент» Мистецтво

01 лютого 2017 - 15 лютого 2017

Основою роботи мисткині у всіх галузях живопису є рисунок. Лінії, малювання для мене є щастям, джерелом радості. Каталін Голло народилася в 1948 році в селі Соломонове. Школу штукарства пройшла в Ужгородському училищі прикладного мистецтва

Виставка «Для Тебе, Господи» Мистецтво

04 січня 2017 - 29 січня 2017

Виставка творів Надії Мойсей-Гасюк. Мисткиня не має професійної художньої освіти і працює у різних жанрах. Будучи за фахом пекарем-кондитером, у зрілому віці відчула потребу образотворення

Виставка живопису Миколи Качура Мистецтво

07 грудня 2016 - 03 січня 2017

Микола Качур досягнув такого високого рівня майстерності в техніці живопису, продемонстрованого на представлених полотнах, завдяки наполегливій праці. Микола Качур народився 2 січня 1957 року на Одещині, шкільні роки пройшли у місті Долина

Вистава «Світоявлення. Давні духовні напіви Різдва-Богоявління» Музика, Театр
Квитки: 50 грн
Купити квиток

31 січня 2016, 16:00

Головний герой Свята - Слово різдвяних і богоявлінських стихир, кондаків, тропарів. Це священні тексти, які живуть і співаками-акторами, і слухачами-свідками в мить часу, що спалахує усвідомленням Новонародженого Слова

вверх