Події

Календар подій

Виставка живопису Ігоря Мельника «Тотем» Мистецтво
Вхід вільний

26 липня 2017 - 17 серпня 2017

Галерея «Арт на Мур»

Серія «Тотем» створює нову міфологію, що розкриває одвічну онтологічну проблематику – проблематику людського буття. Лелека постає як образ чоловіка, що уособлював в українських апокрифах давньогрецький аналог Пандори

8-а Міжнародна бієнале мінітекстилю «Скіфія» Інше, Мистецтво

17 липня 2017 - 30 липня 2017

Музей мистецтв Прикарпаття

Представлено 150 робіт у форматі 2D та 3D, виконаних за допомогою найрізноманітніших технік, технологій та матеріалів, як традиційних, так і нетрадиційних, інноваційних, які використовуються для створення об'єктів сучасного текстильного мистецтва. Техніки, які було застосовано: сучасна вишивка, в'язання, плетення, папір ручного виготовлення, звалювання, склеювання, шиття, ткацтво, квілт, аплікація, батік, шиборі, складання, авторські техніки.

Виставка живопису та графіки Іванни Гамуляк Мистецтво

16 липня 2017 - 28 липня 2017

Фортечна галерея «Бастіон»

Від 1997 року художниця викладає рисунок, живопис на циклі фундаментальних дисциплін у Косівському училищі прикладного та декоративного мистецтва. Окрім викладацької роботи, займається творчою діяльністю. Працює в галузі живопису та графіки.

Фотовиставка «Величні жінки крізь століття» Мистецтво

12 липня 2017 - 25 липня 2017

Фортечна галерея «Бастіон»

Фотопроект-виставка «Величниi Жiнки»: це унікальна можливість перевтілитися в образ однієї з найбільш відомих жінок в світовій історії, доля, характер або зовнішність якої вам близька, або просто захоплює!

Виставка фотоживопису Яреми Проців Інше, Мистецтво

08 липня 2017 - 22 липня 2017

музей-садиба Михайла Грушевського

Ярема Проців – коломиянин, учасник міжнародних фотосалонів у Австрії, Англії, Аргентині, Бельгії, Болгарії, Бразилії, Гонконгу, Голландії, Данії, Іспанії, Італії, Канаді, Німеччині, Франції, Сингапурі, Туреччині, Росії та Японії. Його роботи зберігаються у приватних колекціях Канади й України, у фондах фотоасоціації Валенсії та Сарагоси (Іспанія) та Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття.

Персональна виставка ліжникарства Ганни Копильчук Мистецтво

04 липня 2017 - 15 серпня 2017

Івано-Франківський краєзнавчий музей

На виставці глядачі зможуть ознайомитись з творчістю відомої ліжникарки Ганни Миколаївни Копильчук. В експозиції представлено понад 20 авторських ліжників. Ганна Копильчук – талановита майстриня, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, лауреат обласної премії ім. Я. Лукавецького.

Виставка живопису Олега Шупляка «Двовзори» Мистецтво

02 липня 2017 - 16 липня 2017

Фортечна галерея «Бастіон»

Олег Шупляк - сучасний український художник, який працює у різних напрямках живопису від реалізму до абстракціонізму. Але широку популярність та визнання у світі отримала серія його картин-ілюзій, які сам автор називає «двовзорами».

Виставка живопису Марти Пітчук (Бельмеги) «Мотанка» Мистецтво

30 червня 2017 - 14 липня 2017

Фортечна галерея «Бастіон»

Лялька-мотанка – прадавній український оберіг, символ зв’язку між поколіннями. У картинах показане поєднання минулого з існуючим, утворюючи в цілому фантасмагорійний образ.

Виставка живопису молодих івано-франківських художників Інше, Мистецтво

29 червня 2017 - 12 липня 2017

Музей мистецтв Прикарпаття

Запрошуємо на виставку живопису молодих івано-франківських художників. На виставці представлені роботи художників: Миколи Кочержука, Петра Радіонова, Любомира Худяка.

Виставка живопису Івана Лободи Мистецтво

27 червня 2017 - 08 липня 2017

Виставковий зал Національної спілки художників України

Відомий прикарпатський художник Іван Іванович Лобода випускник Київського Державного інституту, співець карпатського краю святкує свій ювілей персональною виставкою. Його робота «Олекса Довбуш» знаходиться в Третьяковська галереї.

Scan Art: Фотовиставка Наталії Ступінської Мистецтво

26 червня 2017 - 12 липня 2017

Фортечна галерея «Бастіон»

Виставка є експериментальною, як і сама техніка виконання. Авторка створює ці фото за допомогою офісного сканера вже більше двох років. Відшукує предмети і намагається уявити, як їх можна зазняти.

Виставка Дмитра Бур'яна «Герої Життя» Мистецтво

18 червня 2017 - 28 червня 2017

Народний дім «Просвіта»

Портрети сильних духом людей, переможців життя творяться на одному диханні. Натхнення тут не потрібне. Справжні герої надихають інших до дій. Серія портретів ветеранів сучасної війни з'явилася на світ, як відповідь бутафорним дев'ятотравневим лицемірам, побаченим цього року в Києві.

Виставка «На вершині світової слави» Мистецтво

17 червня 2017 - 30 червня 2017

Івано-Франківський краєзнавчий музей

У івано-франківців рідкісна можливість бачити музично-меморіальний музей Соломії Крушельницької зі Львова у центрі Івано-Франківську. Хто має бажання познайомитись ближче із творчістю незрівнянної Соломії - поспішайте в музей!

вверх