Події

Календар подій

Виставка-конкурс «Портрет та натура ХХІ століття» Мистецтво

22 лютого 2018 - 28 лютого 2018

Готель «Надія»

Проект «Портрет та натура ХХІ століття» відповідає на запитання про те, що живопис може протиставити цифровій епосі. Роботи художників експозиції пропонують найрізноманітніші сучасні інтерпретації концепції портрету.

Презентація «Fashion School Chernikova» Мистецтво, Навчання

11 січня 2018, 18:00

Urban Space 100

Мрієте працювати у сфері fashion? У Вас є трохи вільного часу і велике бажання щось змінити у житті? Творити, розвиватись, малювати, шити або створити власний бізнес? У «Fashion School Chernikova» є історія та визнання бренду, є знання і досвід, а ще - шалене бажання цим усім поділитись з Вами.

Розмова з художником «Орест Заборський. Післясмак» Мистецтво

04 січня 2018, 17:00

Галерея «Чеч»

Орест Заборський (нар. 1947 в Станіславі, тепер Івано-Франківськ), художник-модерніст (кубізм, експресіонізм, постімпресіонізм). Один з виразних представників «мовчазного покоління», хоча й жив і працював поруч із Опанасом Заливахою та Богданом Готем, сам не брав участі в громадському коловороті «часів застою».

Виставка Наталії Федоришин «Мішанка» Мистецтво

03 січня 2018 - 16 січня 2018

Івано-Франківський краєзнавчий музей

Виставка об'єднала у собі абстракції, сюрреалістичні портрети, розписи на склі, натюрморти та пленерні роботи. Кожен глядач знайде тут «своє» рідне полотно.

Виставка живопису Вікторії Теслюк Мистецтво
Вхід вільний

28 грудня 2017 - 12 січня 2018

Фортечна галерея «Бастіон»

Роботи виконані у авторській техніці, акриловими та олійними фарбами. На картинах найчастіше зображені пейзажі та квіти. Головним виражальним засобом є колір та світло.

Зустріч з Ростиславом Котерліним Мистецтво

27 грудня 2017, 17:00

Івано-Франківський Центр сучасного мистецтва

Запрошуємо на творчу зустріч з Ростиславом Котерліним. На вас чекає авторська розповідь про участь у паралельній програмі Венеційської бієнале 2017 року за участю куратора Анатолія Звіжинського. Демонстрація відеоарту.

Виставка «Палітра і слово - тобі, моє місто» Мистецтво

27 грудня 2017 - 10 січня 2018

Івано-Франківський краєзнавчий музей

Виставка Лариси Константинової - різдвяний вернісаж, присвячений 25-річчю творчої діяльності авторки. Різдвяні мотиви, забарвлені народним колоритом, урбаністика, квіткові композиції,- у кожному полотні відображена спрага світла, тепла і краси...

Творчий проект «В день народження Христа» Мистецтво

26 грудня 2017 - 09 січня 2018

Фортечна галерея «Бастіон»

Творчий проект до Різдва Христового. До експозиції увійшли творчі роботи митців Львова - Олі Кравченко, Уляни Нищук, Олександра Бриндікова, а також виставка дитячих робіт «Для Бога я створю найкраще».

Виставка Галини та Віктора Бабаків Мистецтво

26 грудня 2017 - 09 січня 2018

Фортечна галерея «Бастіон»

Виставка творчих робіт подружжя Галини та Віктора Бабаків. Галина та Віктор Бабаки є учасниками кількох персональних і колективних виставок.

Обласна Різдв'яна виставка Мистецтво

22 грудня 2017 - 31 грудня 2017

Виставковий зал Національної спілки художників України

Щиро запрошуємо жителів та гостей міста познайомитись з тематичними композиціями художників Прикарпаття, що виконані в техніці малярства, графіки, декоративно-прикладного мистецтва і скульптури.

Виставка іконопису Мирослави Площанської Мистецтво

21 грудня 2017 - 15 січня 2018

Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Івана Франка

Художниця вдало поєднує різні іконописні техніки та прийоми старих майстрів в своїх роботах, такі як жовткова темпера, олійне малярство, золочення. Авторка експериментує з формою, лінією та кольором, дотримуючись іконописних канонів.Багато робіт Мирослави Площанської знаходяться в приватних колекціях.

Виставка «Рідний край» Мистецтво

21 грудня 2017 - 10 січня 2018

Музей мистецтв Прикарпаття

Твори А.Мельника – настроєві, свіжі, ліричні. Цей ліризм є похідним від домінуючої мети, що полягає у пропагуванні теми рідної землі, рідного міста. Переважна частка уваги художника віддана пейзажному жанру.

Виставка випускників школи фотомайстерності «Фотохудожник» 2017 Мистецтво

20 грудня 2017 - 03 січня 2018

Фортечна галерея «Бастіон»

Запрошуємо на виставку випускникiв школи фотомайстерностi «Фотохудожник». Учнi сезону осінь 2017 представлятимуть свoї найкращі фотографії - практичнi напрацювання та навики отримані в процесі навчання.

Розмова-лекція «Мистецтво для міста чи місто для мистецтва?» Мистецтво, Семінари/Лекції

13 грудня 2017, 18:00

Urban Space 100

«Мистецтво для міста чи місто для мистецтва?» - лекція-розмова про те, що робиться на наших вулицях, хто робить, для кого і навіщо. Лекторка: Женя Моляр, мистецтвознавиця і учасниця ініціативи ДЕНЕДЕ.

вверх