Події

Календар подій

Виставка портретів Сергія Пущенка Мистецтво

21 листопада 2017 - 02 грудня 2017

Виставковий зал Національної спілки художників України

110 портретів воїнів-добровольців створено з натури у 5-му ОБ ДУК «ПС» і 5-му ОБ УДА з травня 2015 року по квітень 2017 року в час Вітчизняної національно-визвольної війни з російськими окупантами художником Сергієм Пущенком. На зворотній стороні кожного мистецького твору воїни-добровольці залишили написи – мотивації до життя та боротьби, побажання, заклики, автографи та інше.

Виставка живопису Богдана Задорожного Мистецтво

18 листопада 2017 - 02 грудня 2017

Фортечна галерея «Бастіон»

Декоративістика, українські етнічні мотиви, психоделічні образи і символи, казковість сюжетів притаманні роботам Богдана та «червоною ниткою» проходять через всі композиції автора. За по-народному примітивними формами ховається вітражна техніка і проявляється сенс кольору, що відображає дух природи, дух народу, який як птах Фенікс не перестає відроджуватися із століття в століття.

В експозиції представленні роботи 2017 року виконання, що по-різному, за допомогою візуальної мови, передають емоційний стан обох авторів з певними переживаннями впродовж цього року. Вектор реалізації проекту трансформувався в індивідуальні творчі дослідження з власними пошуками образної мови і нових технік, що представлені на розсуд глядачеві в експозиції. Мистецтво

17 листопада 2017 - 01 грудня 2017

Фортечна галерея «Бастіон»

В експозиції представленні роботи 2017 року виконання, що по-різному, за допомогою візуальної мови, передають емоційний стан обох авторів з певними переживаннями впродовж цього року. Вектор реалізації проекту трансформувався в індивідуальні творчі дослідження з власними пошуками образної мови і нових технік, що представлені на розсуд глядачеві в експозиції.

Творчий звіт фотоклубів Прикарпаття Мистецтво

16 листопада 2017 - 15 грудня 2017

Навчально-методичний центр культури і туризму Прикарпаття

Запрошуємо на традиційну щорічну, вже дев'ятe за рахунком, виставку-звіт народних фотоклубів Прикарпаття. В експозиції представлено творчий доробок дев'яти фотоклубів за останній рік.

Зустріч «Суспільне мовлення в Україні: місія і стандарти» Інше, Мистецтво
Вхід вільний

15 листопада 2017, 18:00

Культурно-мистецький центр «Є»

ТРК «Карпати» сьогодні налічує 24,5 тисяч точок проводового радіо, FM-радіо з покриттям у більше ніж у 10-тьох районах області, а також телебачення з розповсюдженням у багатоканальній мережі MX-5 та частково кабельного телеефіру. На зустрічі налагоджуватимемо громадський діалог задля зміцнення суспільної довіри.

Культурний проект «Японія – традиція краси» Мистецтво
Вхід вільний

09 листопада 2017 - 22 листопада 2017

Музей мистецтв Прикарпаття

Культурний проект «Японія – традиція краси» - це інтерактивна виставка, в експозицію якої входить традиційний японський одяг, ляльки, сімейні герби та багато іншого.

Виставка творів малярства і скульптури В'ячеслава Гутирі Мистецтво

07 листопада 2017 - 19 листопада 2017

Виставковий зал Національної спілки художників України

В'ячеслав Гутиря народився на Донбасі. Заслужений художник України, учасник вітчизняних і міжнародних симпозіумів по скульптурі, живописець з монументальним творчим баченням образів.

Виставка живопису Анастасії Музичин Stem Мистецтво

01 листопада 2017 - 14 листопада 2017

Фортечна галерея «Бастіон»

Злиття реальності із надприродними лініями та силуетам – так можна охарактеризувати стиль намальованих картин. А їх чорно-білий колір тільки додає загадковості і незвичності.

Виставка Ольги Кукуш «Експансія» Мистецтво

31 жовтня 2017 - 16 листопада 2017

Фортечна галерея «Бастіон»

Проект «Експансія» – це погляд з кількох ракурсів на екологічну ситуацію, проблеми використання одноразового посуду та сортування сміття, очима фотохудожника. На виставці будуть представлені нові фотопроекти й масштабні провокативні інсталяції, в яких мисткиня віддзеркалює швидкоплинність й прискореність життя, споживацьке поводження й байдужість людей, як до природи, так і один до одного, переважну одноразовість всіх стосунків.

Костюмована ніч творчості Мистецтво, Фестивалі
Вхід вільний

28 жовтня 2017, 22:00

Народний дім «Просвіта»

Захід організовано в рамках всеукраїнського проекту Допомогти Може Кожен (здача крові). Також, на заході збиратимуть гроші для дитбудинку - http://www.ubm.org.ua/potreby/oselya-vnl.html

Виставка Геннадія Гриценка Мистецтво

24 жовтня 2017 - 05 листопада 2017

Виставковий зал Національної спілки художників України

Запрошуємо до виставкової зали Івано-Франківської обласної організації Національної спілки художників України, на персональну виставку члена Національної спілки художників України Геннадія Гриценка.

Виставка живопису Михайла Івашка Мистецтво

24 жовтня 2017 - 07 листопада 2017

Фортечна галерея «Бастіон»

Художник працює в різних галузях мистецтва. Займається скульптурою, декоративним розписом стін та цифровим живописом, але перевагу надає олійній та акриловій техніці. Вагоме місце в його творчості посідає квітковий натюрморт та міський пейзаж.

Міжнародна виставка художнього текстилю Fibermen 6 Мистецтво

24 жовтня 2017 - 07 листопада 2017

Івано-Франківський Центр сучасного мистецтва

Міжнародна виставка художнього текстилю. Засновник та організатор - Людмила Єгорова, член Европейської текстильної асоціації, Національної спілки художників України.

Виставка Анни Овсянкіної «Душа однієї квітки» Мистецтво

15 жовтня 2017 - 30 жовтня 2017

Фортечна галерея «Бастіон»

Спеціально для виставки створена серія робіт об'єднаних однією ідеєю - через красу та вияв різноманітності однієї квітки, гладіолусу, висловити емоції, прагнення, бажання знайомі кожному...зазирнути в душу та відкрити їх! Через кольори, різну техніку живопису вам подаються почуття та стани.

вверх