Фотовиставка Аліни Олійник «Доступний простір»

Фотовиставка Аліни Олійник «Доступний простір»

24 липня 2015 - 04 серпня 2015

Фортечна галерея «Бастіон» (провулок Фортечний, 1)

Головна ідея фотовиставки Аліни Олійник – доступність простору, який нас оточує, його безмежність і відкритість, неповторність у, як видається на перший погляд, таких звичних, подібних між собою спорудах, що його заповнюють.

Авторка фото робіт – Аліна Олійник – музикант, філолог, артистка Івано- Франківського муніципального естрадно-симфонічного оркестру та викладач німецької мови та світової літератури Івано-Франківського музичного училища ім. Дениса Січинського, поетеса, авторка збірок «Горизонт надій» (2001р.), «Акварелі весни» (2009 р.), «Умовний спосіб» (2013 р.).

Перша виставка фоторобіт авторки «Простір і час» відбулась у липні 2014 року у фортечній галереї «Бастіон». На виставці «Доступний простір» представлені вибрані фотороботи 2010-2015 років, об’єднані тематикою архітектурних форм, які заповнюють міський простір. У фотороботах також відображено тему застиглості часу, фіксації моменту, інтерпретованому у ракурсі творчого бачення авторки. Фотографії акцентують увагу на окремих архітектурних елементах, які часто залишаються поза увагою перехожих і на яких рідко зупиняється погляд з такого ракурсу, як це бачить авторка фотографій.

Авторка свідомо не підписує свої фотороботи, адже не таким важливим є місце чи місто, у якому сфотографований той чи інший об’єкт, як те, що дивлячись на фото, можна розширити уяву, сконцентруватись на певному архітектурному елементі, абстрагуючись від конктерного середовища і зосереджуючись на певному ракурсі. Хтось може побачити за цими роботами певне філософське сприйняття простору, хтось примітивність його архітертури, але так чи інакше виставка спонукає по-іншому побачити світ – безмежний, неповторний, доступний.

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх