Події

Календар подій

Макс Кідрук презентує роман «Не озирайся і мовчи» Література
40 грн

07 грудня 2017, 19:00

Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок ім. Марійки Підгірянки

«Не озирайся і мовчи» — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.

Благодійний літературно-музичний вечір «Добрі Слова» Література, Музика

23 листопада 2017, 18:00

Ресторан-клуб «Black&White»

На вас чекають: виступи чудових відомих поетів таких як: Тарас Прохасько, Оксана Кузів, Христина Сирова, Інга Хухра, Марія Ткачівська, Зоря Рей, Мілена Вітровська та багато інших. Вільний мікрофон: можливість зачитати свої вірші всім охочим.

Поетичний проект «Дотик Слова. Листопад» Література

18 листопада 2017, 17:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Шість молодих митців із різних міст України зберуться в Івано-Франківську, щоб своїм словом доторкнутися до кожного з присутніх. Вони радо покличуть вас у світ власної творчості, щоб зачарувати глибиною образності та красою подачі.

Зустріч «Творчість по-львівськи» з Богданом Кухтою і Олександром Свєтогоровим Література
Вхід вільний

14 листопада 2017, 18:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Зустріч із харизматичним вуличним поетом Богданом Кухтою та ліричним музикантом Олександром Свєтогоровим. Творчий тандем талановитих митців тішить емоційно глибокими композиціями та неповторним чуттям Слова і Музики.

Музично-літературний перформанс «Слова наосліп» Література
Вхід вільний

13 листопада 2017, 18:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Під час перформансу в Книгарні «Є» у всіх слухачів будуть зав’язані очі. Жодних ґаджетів, жодних візуальних ефектів. Тільки вірші, акустична музика і темрява, у якій часом можна побачити набагато більше, ніж видно ззовні…

Презентація книги Марії Микицей та Юлії Баткіліної «Плетиво» Література

12 листопада 2017, 14:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Плетиво – це розмова на трьох, це подорож у незвідані електронні землі за новим досвідом, за віртувальним золотим руном! І як в кожній подорожі тут є все – пригоди і небезпеки, магія і дива, відкриття і втрати, радість і смуток, кохання і неминучість розлук, і сподіваня на нову зустріч!

Від Сковороди до Ошо: презентація видавництва «Terra Incognita» Література
Вхід вільний

11 листопада 2017, 15:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Нарешті у мудреців усього світу з’явився шанс заговорити українською. Видавництво Terra Incognita – перше українське спеціалізоване видавництво езотеричної, філософської, психологічної та мотиваційної літератури – має за мету дати українським читачам перлини світової мудрості їхньою рідною мовою, а також знайти і відкрити світові власних вітчизняних Бернара Вербера, Екгарта Толле, Ошо чи Ронду Берн.

Виставка-презентація друкованої продукції до Дня української писемності та мови Інше, Література
Вхід вільний

09 листопада 2017 - 10 листопада 2017

Фортечна галерея «Бастіон»

Запрошуємо на виставку-презентацію друкованої продукції до Дня української писемності та мови. За сприяння управління культури національностей та релігій, департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, Івано-Франківської міської ради.

Любко Дереш «Спустошення»: музична презентація-атмосфера Література

09 листопада 2017, 20:00

Urban Space 100

«Спустошення» Дереша — це неофіційний гімн для мілленіалів та інтелектуальних кочівників. Це роман для тих, хто знає щось про маніпуляції свідомістю і медитацію, про хаос і несвідоме, про «чорних лебедів» і про Звіра, котрий крадеться у пітьмі.

Поетичний вільний мікрофон до Дня української писемності та мови Література
Вхід вільний

09 листопада 2017, 18:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Мова – найбільший скарб будь-якого народу. Тисячоліттями, віками, роками плекала її земля предків, передавала з покоління в покоління, вкладаючи дедалі більше народну душу і водночас формуючи її. Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що занепад мови – це зникнення нації.

Презентація «Сіль для моря, або білий кит» Анастасії Нікуліної Література
Вхід вільний

05 листопада 2017, 18:30

Культурно-мистецький центр «Є»

«Сіль для моря, або білий кит» - чотирнадцятирічна Ліза не знаходить спільної мови ані з батьками, ані з однокласниками. Здається, єдині, хто її розуміють, — це море і хлопець під загадковим ніком Білий Кит.

Презентація книжки Марії Кривенко «Дорога опівдні» Література
Вхід вільний

01 листопада 2017, 18:30

Культурно-мистецький центр «Є»

Дилогія Марії Кривенко продовжує традицію феміністичного письма, що яскраво втілилася в українській літературі завдяки творам Ольги Кобилянської, Ірини Вільде, Людмили Таран, Оксани Забужко... Роман «Дорога опівдні» — це переплетіння жіночих доль, історії наших сучасниць, що балансують між прозою буденного життя та намаганнями знайти себе.

Лекція-воркшоп «Мала жанрова проза: де її шукати та як її писати» Література
Вхід вільний

28 жовтня 2017, 12:00

Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького

Лекція-воркшоп «Мала жанрова проза: де її шукати та як її писати» від Дімки Ужасного (Стівен Кінг. Український клуб). У програмі також розіграш кількох андеґраундних збірок.

Лекція «Повсякденне життя в вікторіанській Англії» Література
Вхід вільний

28 жовтня 2017, 13:00

Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького

Запрошуємо на лекцію-воркшоп «Повсякденне життя в вікторіанській Англії: лікбез для авторів стімпанку». Лектор: Ліна Квітка.

вверх