Події

Календар подій

Дитяча неділя «Сам собі книгар»: створення книжки спогадів Література, Тренінги/Майстер-класи
Вхід вільний

24 грудня 2017, 12:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Минає 2017 рік, який приніс дорослим і малечі безліч нових відкриттів, вражень та прочитаних книжок. А ще цей рік особливий для сотень тисяч українців, адже 10 років тому відкрилася перша Книгарня «Є» у Києві.

Смачне читання в країні сирних коників Інше, Література
60 - 80 грн

23 грудня 2017, 11:00

Львівська майстерня шоколаду у Івано-Франківську

Різдвяна казка зі Львова у Львівській майстерні шоколаду! А також знайомство з новим молодим красивим Видавництво Terra Incognita та його «У країні сирних коників» від Ярини Винницької.

Фінал поетичного проекту «Дотик Слова» Література
Вхід вільний

16 грудня 2017, 17:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Протягом осені молоді митці із різних міст України намагалися своїм словом доторкнутися до кожного з присутніх. Вони радо кликали у світ власної творчості, зачаровували глибиною образності та красою подачі.

Вечір творчості Джима Моррісона «Light my fire» Література, Музика
Вхід вільний.

08 грудня 2017, 18:00

Культурно-мистецький центр «Є»

8 грудня 1943-го року народився американський музикант, поет і кінорежисер, вокаліст та лідер гурту «The Doors» Джим Морісон. Хоча найбільше його знають як культову особу в історії рок-музики, але сам Джим казав, що він перш за все поет.

Макс Кідрук презентує роман «Не озирайся і мовчи» Література
40 грн

07 грудня 2017, 19:00

Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок ім. Марійки Підгірянки

«Не озирайся і мовчи» — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.

Читання та майстер-клас-мандрівка за мотивами книжки Іриною Мориквас «Магда і вітер» Література, Тренінги/Майстер-класи
Вхід вільний

02 грудня 2017, 12:00

Культурно-мистецький центр «Є»

«Магда і вітер» – це історія про дівчинку Магду, яка мріє мандрувати, але змушена сидіти у візку. Проте її уява настільки бурхлива, а бажання таке сильне, що Магдина мрія неодмінно здійсниться! Книжка глибока за змістом, наповнена яскравими ілюстраціями, які нікого не залишать байдужими. Опісля читання ми мандруватимемо з Магдою та будемо малювати-фантазувати над продовженням книжки.

Зустріч книголюбів книжкового форуму Byblos Література

29 листопада 2017, 17:00

Biblioteka Pub

Теплий плед, гарна книга, гарячий глінтвейн- це самі ті речі, які допомагають нам, книголюбам, без депресії пережити короткі осінні похмурі дні. А ще це зустрічі книголюбів, тож не проґавте наступну!

Благодійний літературно-музичний вечір «Добрі Слова» Література, Музика

23 листопада 2017, 18:00

Ресторан-клуб «Black&White»

На вас чекають: виступи чудових відомих поетів таких як: Тарас Прохасько, Оксана Кузів, Христина Сирова, Інга Хухра, Марія Ткачівська, Зоря Рей, Мілена Вітровська та багато інших. Вільний мікрофон: можливість зачитати свої вірші всім охочим.

Поетичний проект «Дотик Слова. Листопад» Література

18 листопада 2017, 17:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Шість молодих митців із різних міст України зберуться в Івано-Франківську, щоб своїм словом доторкнутися до кожного з присутніх. Вони радо покличуть вас у світ власної творчості, щоб зачарувати глибиною образності та красою подачі.

Зустріч «Творчість по-львівськи» з Богданом Кухтою і Олександром Свєтогоровим Література
Вхід вільний

14 листопада 2017, 18:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Зустріч із харизматичним вуличним поетом Богданом Кухтою та ліричним музикантом Олександром Свєтогоровим. Творчий тандем талановитих митців тішить емоційно глибокими композиціями та неповторним чуттям Слова і Музики.

Музично-літературний перформанс «Слова наосліп» Література
Вхід вільний

13 листопада 2017, 18:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Під час перформансу в Книгарні «Є» у всіх слухачів будуть зав’язані очі. Жодних ґаджетів, жодних візуальних ефектів. Тільки вірші, акустична музика і темрява, у якій часом можна побачити набагато більше, ніж видно ззовні…

Презентація книги Марії Микицей та Юлії Баткіліної «Плетиво» Література

12 листопада 2017, 14:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Плетиво – це розмова на трьох, це подорож у незвідані електронні землі за новим досвідом, за віртувальним золотим руном! І як в кожній подорожі тут є все – пригоди і небезпеки, магія і дива, відкриття і втрати, радість і смуток, кохання і неминучість розлук, і сподіваня на нову зустріч!

Від Сковороди до Ошо: презентація видавництва «Terra Incognita» Література
Вхід вільний

11 листопада 2017, 15:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Нарешті у мудреців усього світу з’явився шанс заговорити українською. Видавництво Terra Incognita – перше українське спеціалізоване видавництво езотеричної, філософської, психологічної та мотиваційної літератури – має за мету дати українським читачам перлини світової мудрості їхньою рідною мовою, а також знайти і відкрити світові власних вітчизняних Бернара Вербера, Екгарта Толле, Ошо чи Ронду Берн.

Виставка-презентація друкованої продукції до Дня української писемності та мови Інше, Література
Вхід вільний

09 листопада 2017 - 10 листопада 2017

Фортечна галерея «Бастіон»

Запрошуємо на виставку-презентацію друкованої продукції до Дня української писемності та мови. За сприяння управління культури національностей та релігій, департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації, Івано-Франківської міської ради.

Любко Дереш «Спустошення»: музична презентація-атмосфера Література

09 листопада 2017, 20:00

Urban Space 100

«Спустошення» Дереша — це неофіційний гімн для мілленіалів та інтелектуальних кочівників. Це роман для тих, хто знає щось про маніпуляції свідомістю і медитацію, про хаос і несвідоме, про «чорних лебедів» і про Звіра, котрий крадеться у пітьмі.

Поетичний вільний мікрофон до Дня української писемності та мови Література
Вхід вільний

09 листопада 2017, 18:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Мова – найбільший скарб будь-якого народу. Тисячоліттями, віками, роками плекала її земля предків, передавала з покоління в покоління, вкладаючи дедалі більше народну душу і водночас формуючи її. Досвід людства упродовж тисячоліть переконливо доводить, що занепад мови – це зникнення нації.

вверх