Події

Календар подій

Вечір жіночої поезії Література
Вхід вільний

23 червня 2017, 18:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Жіноча душа нагадує море: то вона спокійна і лагідна, заколисує тебе на своїх хвилях, то бурхлива і нестримна стихія, яка може поглинути і розбити вщент. Ви маєте змогу прийти і доторкнутись до цього моря, відчути ніжність, ліричність і силу молодих і талановитих франківських поеток, які на вечорі поезії відкриють свою душу і почуття, заворожать словами і музикою, адже в програмі вечора не тільки жіноча лірика, а й виконання авторських і відомих публіці пісень!

Презентація книжки «Як у тіні» за участю упорядників Поліни Ліміної та Павла Гудімова Література
Вхід вільний

21 червня 2017, 18:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Книжка «Як у Тіні» – це спроба подивитися на особу-феномен, Георгія Якутовича, крізь призму однієї з проілюстрованих ним книг – «Тіні забутих предків» Михайла Коцюбинського. Видання стало етапним як у житті художника, так і в розвитку української графіки.

Вечір аванґардної поезії Література
Вхід вільний

11 червня 2017, 17:00

Культурно-мистецький центр «Є»

У сучасній українській поезії простежуються 3 стильові течії: традиційна, модерна й аванґардна. Традиційній і модерній течіям приділяється багато уваги, а от питання про літературний аванґард й ідейно-естетичну своєрідність аванґардної поезії 80—90-х pp. XX ст. виявляються недостатньо висвітленими.

Презентація книжки Віктора Винника «90/60/90» Література
Вхід вільний

09 червня 2017, 18:30

Культурно-мистецький центр «Є»

Книжка «90/60/90» — це низка ненудних і не зовсім сентиментальних спогадів про 90-ті від очевидця й учасника подій. Ці часи припали на студентські роки автора. І він розповідає про них із позиції молодої незаангажованої людини.

Презентація книги Ірини Червінської «Світи і лабіринти» Література
Вхід вільний

07 червня 2017, 18:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Під час презентації Ірина Червінська розповість про специфіку створеного нею смислового світу, про витоки її інтересу до «адреналінових» жанрів, чинники та критерії створення якісної жанрової літератури, про свою участь у VII Міжнародному фестивалі «Книжковий Арсенал».

Квест для книгочитайликів 7-13 років Література
Вхід вільний

01 червня 2017, 12:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Хто в дитинстві не мріяв заволодіти хоча б на кілька годин простором улюбленої книгарні? 1 червня, у День захисту дітей, мережа Книгарень «Є» подарує своїм юним відвідувачам таку можливість!

Читання п’єси Мартіна Макдонаха «Каліка з острова Інішмаан» Література, Театр
Вхід вільний

30 травня 2017, 18:00

Культурно-мистецький центр «Є»

«Драма Є!» – час зустрічі любителів драматургії й театру, де кожен охочий може спробувати себе в ролі актора та дізнатися, що таке сучасний театр. Зустрічі відбуваються у книгарні «Є» кожного останнього вівторка місяця. Цього разу читатимемо п'єсу Мартіна Макдонаха «Каліка з острова Інішмаан».

Презентація ілюстрованої збірки оповідань і есеїв Parasol Література
Вхід вільний

29 травня 2017, 18:30

Urban Space 100

Уперше в українській літературі відверто порушено табуйовану в нашій культурі тему – смерті та останнього періоду життя, підтримки людини близькими та фахівцями у цей непростий період, зрештою, паліативної допомоги як такої. Що таке смерть? Як вона приходить і чим це супроводжується зазвичай? Як пережити усвідомлення невідворотності її приходу тому, до кого вона іде, і тим, хто близький до нього? Про це (і не тільки про це) ілюстрована збірка оповідань і есеїв «Parasol».

Презентація роману Поліни Кулакової «Корсо» Література
Вхід вільний

29 травня 2017, 18:30

Культурно-мистецький центр «Є»

Поліна Кулакова— молода українська письменниця, пише в жанрі детективного трилера та горрору. Родом з Івано-Франківська, живе та працює у Львові. Її перший роман «Я пам'ятатиму твоє обличчя», який вийшов друком влітку 2014 року, став упізнаваним серед поціновувачів жанру.

Презентація книги «Бог дав рок-н-ролл тобі» Література
Вхід вільний

24 травня 2017, 16:00

Культурно-мистецький центр «Є»

На презентацію книги завітають її автори - медіа-експерт Олег Пастухов та журналіст, редактор, радіоведучий, телеведучий, медіа-експерт, медіа-тренер Андрій Куликов.

Презентація книжки Леоніда Мосендза «Відплата» Література
Вхід вільний

21 квітня 2017, 18:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Презентація за участю публіциста, політолога Станіслава Федорчука та літературознавця Євгена Барана. Героями збірки «Відплата» відомого українського поета, прозаїка Леоніда Мосендза стають представники європейського Середньовіччя

Презентація книжки «Львів. Вишні. Дощі» Література
Вхід вільний

20 квітня 2017, 18:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Презентація за участі Дари Корній, Анастасії Нікуліної, Ніки Нікалео. Нова книжка від улюблених авторок – про неймовірне кохання і красу весняного Львова. Коли природа пробуджується після зимового сну, люди переживають разом з нею повороти долі

Презентація книжки «Муза і чин Остапа Луцького» Література
Вхід вільний

23 березня 2017, 18:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Учасники: співупорядники та співавтори книжки Петро Ляшкевич, Надія Мориквас, Данило Ільницький, Олександра Салій. Життя Остапа Луцького складається як мінімум із двох умовних періодів: юнацько-літературного та зріло-менеджерського

Презентація трилеру Ксенії Циганчук «Коли приходить темрява?» Література
Вхід вільний

22 березня 2017, 18:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Від лауреатки конкурсу «Коронація слова», володарки спеціальної премії Андрія Кокотюхи «Золотий пістоль» за найкращий гостросюжетний детектив

Презентація книжки Наталки Ліщинської «Нова людина» Література
Вхід вільний

21 березня 2017, 18:00

Культурно-мистецький центр «Є»

«Нова людина» — антиутопія, яка ідеально відповідає усім вимогам цього жанру та вміло зазирає в геть не безхмарне майбутнє, показуючи його таким, на яке ми, люди, сьогодні заслуговуємо, якщо не почнемо змінюватися…

Зустріч з письменницею Наталією Щербою Література
Вхід вільний

21 березня 2017, 12:00

Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького

В рамках проекту «Відкрита зустріч з успішними людьми» відбудеться зустріч з відомою письменницею, автором циклів фантастичних романів «Часодії», «Чароділ», «Лунастри» Наталією Щербою

вверх