Події

Календар подій

Макс Кідрук презентує роман «Не озирайся і мовчи» Література
40 грн

07 грудня 2017, 19:00

Івано-Франківський академічний обласний театр ляльок ім. Марійки Підгірянки

«Не озирайся і мовчи» — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.

Презентація історико-краєзнавчого видання «Вакації у дзядзя» Література

27 вересня 2017, 15:00

Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Івана Франка

Запрошуємо на презентацію унікальної книги про Теофіля Кисілевського «Вакації у дзядзя» пам’ятна книга туристів…

Поетично-музичний вечір «Дотик Слова» Література, Музика
Вхід вільний

23 вересня 2017, 17:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Шість молодих митців із різних міст України зберуться, щоб своїм словом доторкнутися до кожного з присутніх. Вони радо покличуть вас у світ власної творчості, щоб зачарувати глибиною образності та красою подачі.

Презентація книги Марка Лівіна «Рікі та дороги» Література
Вхід вільний

21 вересня 2017, 19:00

Urban Space 100

Ця книга адресована тим, хто зіткнувся з інакшістю своїх дітей, людям, які хочуть розібратися зі своїми страхами, яким треба повірити у те, що життя існує навіть після найфатальніших помилок, і воно насправді досить звичайне у побуті, але в десятки разів сильніше у бажанні жити та спокутувати.

Презентація книжки Анастасії Левкової «Старшокласниця. Першокурсниця» Література
Вхід вільний

21 вересня 2017, 18:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Оповідачка роману – дівчина 14-18 років, школярка в маленькому українському містечку, а потім студентка київського вишу, – веде щоденник про своє повсякдення. У цьому віці відбувається стільки всього: кохання й «сотворення кумирів», перипетії взаємин із друзями та вчителями, розчарування – передусім у собі, але, врешті-решт, прийняття себе та інших такими, як вони є.

Літературна зустріч з Володимиром Шовкошитним Література

20 вересня 2017, 16:00

Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Івана Франка

Зустріч з Володимиром Шовкошитним директором видавництва «Українські пріоритети», талановитим київським поетом і письменником.

Презентація книг «Погода совісті» та «Погром українців в Польщі» Література

19 вересня 2017, 16:00

Івано-Франківська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Івана Франка

Запрошуємо на презентацію книг Олега Павліва «Погода совісті» та «Погром українців в Польщі». Олег - упорядник керівника Товариства «ОЗУ» в Празі (Чеська республіка) .

Перформанс-презентація роману Валентина Терлецького «В.І.Н.» Література
Вхід вільний

19 вересня 2017, 18:30

Культурно-мистецький центр «Є»

Валентин Терлецький — запорізький письменник, журналіст, музикант, лідер рок-гурту «Декаданс», телеведучий, автор телевізійної програми «Козацька звитяга». Автор поезій, есе та романів. Переможець і лауреат низки літературних конкурсів і премій. «В.І.Н.» — восьма видана і п’ята прозова книжка Валентина.

Презентація «Путівника по реформах» Інше, Література
Вхід вільний

17 вересня 2017, 18:00

Urban Space 100

«Путівник по реформах» - інформаційно-аналітичний проект, який щоденно відстежує прогрес у 17 реформах в Україні. Ідея проекту: стисло і по суті показати всім зацікавленим в Україні та за кордоном поточний стан проведення реформ.

Презентація роману Марини Гримич «Падре Балтазар» Література
Вхід вільний

12 вересня 2017, 18:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Авантюрно-утопічно-історичний роман Марини Гримич «Падре Балтазар на прізвисько Тойво» – це майже правдива, часом весела до сліз, часом сумна, і також до сліз, історія української колонії на півдні Бразилії, що зветься Нова Австрія.

Презентація книги «Муссоліні очима українців» Література
Вхід вільний

12 вересня 2017, 17:00

Народний дім «Просвіта»

«Муссоліні очима україців» є першим виданням, що дасть читачам можливість поглянути на постать італійського політика крізь призму української політичної думки міжвоєнного періоду. Цей пласт політичної думки було винищено з приходом на Західну Україну комуністичної окупації.

Презентація книг Олександра Клименка Література
Вхід вільний

11 вересня 2017, 18:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Книжка «Про дерева і левітацію» – випадання з повсякденності у метафізику, це розповідь про людське життя, яке проростає з важкого коріння, щоб левітувати з повітряною легкістю в художній уяві митця. Дерева, помножені в поетичних рядках О. Клименка на горизонти і води, нагадують читачеві, що світ, який народжується у творчих візіях, може стати найважливішим прижиттєвим надбанням – еквівалентом справжньої віри, надії, любові.

Гала-концерт фестивалю «Мовою серця» Література, Музика
Вхід вільний

09 вересня 2017, 18:00

Івано-Франківська обласна філармонія

Запрошуємо на гала-концерт фестивалю «Мовою серця» на якому відбудеться нагородження переможців та виступ української співачки з Криму Юлії Качули з авторською програмою «У небо вічне це поглянь».

After-party презентації книги поезій «Де живуть музи?» Інше, Література
Вхід вільний

09 вересня 2017, 21:00

СТАН \ STAN art group

З величезним задоволенням запрошуємо на презентацію книги поезій «Де живуть музи?» співавторкою якої є Ліана Петляк. Ліана учасниця Трансформаційного кемпу «Громадянське занурення», який влаштував СТАН цього літа на острові Бирючому. А сам СТАН свого часу починався саме як літературне угрупування.

вверх