ЧЕський ЧЕтвер: перегляд фільму «У хмари вдивляємося»

ЧЕський ЧЕтвер: перегляд фільму «У хмари вдивляємося»

24 березня 2016, 18:30

Культурно-мистецький центр «Є» (вул. Незалежності, 31)

Вартість

Вхід вільний

Кожного другого четверга Чеський центр спільно з книгарнею «Є» у Івано-Франківську організовує для співвітчизників, студентів, які вивчають чеську мову, та всіх, кого цікавить чеська культура, показ чеських фільмів. Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Меланхолійний портрет шанувальника «тюнінгової субкультури», якого, якщо він не сидить за кермом своєї напівзруйнованої машини, зовсім не турбує життя. У фільмі добре відображено метафору пустки – від географії сюжету (дія відбувається на півночі Чехії) до метафори тиші, яку й розриває хіба рев мотору та музики. І зовсім не дивно, що головному герою усе здається райською мелодією. Режисер пропонує глядачу замислитися саме там, де цього найменше чекають – посеред бурхливої парковки.

Фільм брав участь у Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах в липні 2014 року. В Міжнародному фестивалі документальних фільмів «Їглава» у жовтні 2014 року був представлений у категорії «Чеська радість» і визнаний найкращим чеським документальним фільмом. У січні 2015 року отримав нагороду чеських кінокритиків як найкращий документальний фільм. Був також номінований на Чеського лева, головну чеську кінонагороду.

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх