Концерт гурту «Троє на Дивані»

Концерт гурту «Троє на Дивані»

17 липня 2015, 20:00

Вільний простір Stantsiya (вул. Незалежності, 4)

facebook

Kітній тур від гурту «Троє на Дивані», які зібралися відвідати міста України. «Сонце-тур» – так назвали свою подорож «ТнД». Музиканти грають чудовий український поп-рок, наповнений легкістю високого вокалу Наї та драйвовою енергетикою барабанів унт гітар.

Троє на Дивані (ТнД)
Cучасний український рок-гурт, який поєднав мотиви сучасного українського поп-року з надзвичайною відвертістю думок та почуттів.
2012 рік – навесні вокалістка Ная (Анна Яценко) зібрала гурт «Троє на Дивані», до складу якого увійшли барабани, клавіші, гітара, скрипка та вокал. Вже за декілька місяців до гурту приєднався басист.
2013 рік – починається активна діяльність гурту. Виступи у місцевих клубах Дніпропетровська, участь у фестивалях. Продовжується написання та запис нових пісень.
2014 рік – продовжуються зміни у складі. «Троє на Дивані» активно виступає у Дніпропетровську, бере участь у фестивалі «Fireman».
2015 рік – гурт почав експериментувати з новим звучанням та записувати нові пісні. 9 квітня гурт видає мелодійний сінгл “На небі”, який тепло сприймається слухачами. 29 травня в мережі з’являється експерементальна й нестандартна пісня “Доля” на слова Т.Г. Шевченко.

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх