Події

Календар подій

Воркшоп «Міський божевільний» Інше, Тренінги/Майстер-класи

13 серпня 2017 - 19 серпня 2017

Воркшоп «Міський божевільний»

Дизайнери, архітектори все намагаються адаптувати місця для людей. А що як навпаки? Що як люди самі зможуть адаптувати місця для себе і матимуть для цього необхідні навички?

Воркшоп «Ре:візія» Інше, Тренінги/Майстер-класи

12 серпня 2017 - 18 серпня 2017

Воркшоп «Ре:візія»

Метою процесу буде не просто створити каталог закинутих просторів у місті, але й попрацювати із людським сприйняттям цих локацій. Протестувати на одному із об’єктів можливий широкий діалог і дії із громадою, представниками держструктур.

Урбан-воркшоп «Натура-Кемп / Natural-Camp» Інше

12 серпня 2017 - 16 серпня 2017

Німецьке озеро

Коли ви в останнє жили у наметі у вашому місті? Ще й на острові! Можливість не тільки викликати подив, але й пережити новий досвід роботи із різними професіоналами, методами, підходами.

VII Івано-Франківський велопарад дівчат Інше, Спорт
Участь безкоштовна
Реєстрація

06 серпня 2017, 10:30

Фортечна галерея «Бастіон»

Велокрасуні, долучайтесь до сьомого (аж не віриться!) велопараду дівчат! Море позитивних емоцій, посмішок, гарних фото та увага - гарантовані! І звісно ж, заохочувальні призи

Національний проект «Місто професій» Інше, Бізнес, Тренінги/Майстер-класи
Вхід вільний

29 липня 2017, 12:00

Парк культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка

У парковій зоні розгортається імпровізоване «Місто професій». При вході кожна дитина отримує паспорт, карту представлених професій та має можливість «влаштуватись на роботу».

Перша сходинка тренінгу особистісного і кар'єрного росту Тетяни Бреус (м.Київ). Ця навчальна програма актуальна для всіх, хто бажає не проживати, а жити на всі 100%. Інше, Тренінги/Майстер-класи

28 липня 2017 - 30 липня 2017

Народний дім «Просвіта»

Перша сходинка тренінгу особистісного і кар'єрного росту Тетяни Бреус (м.Київ). Ця навчальна програма актуальна для всіх, хто бажає не проживати, а жити на всі 100%.

Круглий стіл «Адаптація переселенців на Прикарпатті» Інше

27 липня 2017, 14:30

Готель «Станіславів» (Stanislaviv)

На кругломі столі будуть обговорені питання: Як покращити адаптацію переселенців у місцевих громадах? Що потрібно зробити для вирішення системних проблем доступу ВПО до інформації, підвищення довіри до місцевих видань, інтернет-видань, телеканалів?

Дискусія «Яке майбутнє у соціальних інвестицій в Україні?» Інше
Вхід вільний

25 липня 2017, 20:00

Urban Space 100

Дискусія буде підсумовувати результати Форуму соціальних інвесторів, який протягом всього дня триватиме на базі Івано-Франківського обласного академічного музично-драматичного театру. Модератока: Марічка Артиш

Розмова «Мозаїки в публічному просторі України» Інше, Семінари/Лекції
Вхід вільний

23 липня 2017, 18:00

Urban Space 100

Розмова з автором проекту Євгеном Нікіфоровим на тему мозаїк в публічному просторі України, а також презентація книги і фотопроекту Decomunized: Ukrainian Soviet Mosaics, яка отримала гран-прі Книжкового Арсенала та буде боротися цього року з найкращими книгами з усього світу на книжковій ярмарці у Франкфурті.

Міжнародний фестиваль меду «Меди Прикарпаття 2017» Інше, Фестивалі
Вхід вільний

22 липня 2017 - 23 липня 2017

Площа Ринок

В Івано-Франківську пройде міжнародний фестиваль меду «Меди Прикарпаття 2017», де будуть представлені пасічники Прикарпаття та всієї України, будуть запрошені пасічники з закордону (особливо з міст-побратимів Івано-Франківська), проходитимуть семінари та майстер-класи. Вас чекають цікаві лекції від видатних пасічників та науковців галузі а також різні розваги та смаколики.

Концерт гурту Bubblehead Інше
20 грн

22 липня 2017, 22:00

Розважальний комплекс «Panorama Club»

Rock’n’roll та запальні танці. Стилі в яких працює група: Jazz, Blues, Rockabilly. Звуки рок-н-роллу, а також дотепні монологи дарують глядачам особливий настрій.

Навчальний візит із соціального підприємництва Інше, Семінари/Лекції
Вхід вільний, потрібна реєстрація
Реєстрація

21 липня 2017

STAN art group

У «Молодіжній лабораторії соціального підприємництва та громадянської відповідальності «Ухоробрене юнацтво / Encouraged youngsters» учасники та учасниці ознайомляться із культурою та кращими практиками одного з найбільш розвинутих та проєвропейських міст України.

Бізнес-ланч для мам 3.0 з Катериною Пилипчук Інше, Бізнес, Семінари/Лекції

20 липня 2017, 11:30

Ресторан–піцерія «Fragolini»

Ключовий спікер - Катерина Пилипчук - Засновник Центру освіти майбутнього Family 3.0 та RealTrainings, Президент FIABCI - Ukraine та World Young Members President, сертифікований коуч, бізнес-тренер. Автор та ведуча тренінгів для батьків,підприємець та інвестор, щаслива жінка,дружина та мама двох синів 7 та 13 років.

Битва Стартапів «Час відростити ріг» Інше, Тренінги/Майстер-класи
Вхід вільний
Реєстрація

20 липня 2017, 17:00

Urban Space 100

Для того, аби взяти участь у Битві Стартапів «Час відростити ріг» в Івано-Франківську, необхідно зареєструвати стартап та заповнити анкету. Інвестиційні експерти заходу ознайомляться з вашими презентаціями та оберуть кращих. Саме ці щасливчики зможуть презентувати свої бізнес-ідеї 20 липня в Івано-Франківську!

8-а Міжнародна бієнале мінітекстилю «Скіфія» Інше, Мистецтво

17 липня 2017 - 30 липня 2017

Музей мистецтв Прикарпаття

Представлено 150 робіт у форматі 2D та 3D, виконаних за допомогою найрізноманітніших технік, технологій та матеріалів, як традиційних, так і нетрадиційних, інноваційних, які використовуються для створення об'єктів сучасного текстильного мистецтва. Техніки, які було застосовано: сучасна вишивка, в'язання, плетення, папір ручного виготовлення, звалювання, склеювання, шиття, ткацтво, квілт, аплікація, батік, шиборі, складання, авторські техніки.

Народне дійство «Полонинське літо – 2017» Інше, Фестивалі
Вхід вільний

16 липня 2017

Урочище Запідок

В рамках «Полонинського літа» відбудеться святковий концерт за участі мистецьких колективів Прикарпаття, запалення полонинської ватри, святкові полонинські дійства, ярмарок виробленої на полонинах продукції. Також, для гостей свята проведуть різноманітні спортивні дійства і конкурси, колоритні гуцульські забави та інші захоплюючі і цікаві події.

вверх