Події

Календар подій

BizCamp'2017: VIII регіональна конференція для бізнесу Інше, Навчання
1150 - 1450 грн
Реєстрація

27 жовтня 2017

Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького

Цього року конференція триватиме 1,5 дні та збере понад 100 власників та керівників з Івано-Франківська, Коломиї, Надвірної, Львова, Києва ін. міст та містечок.

Жіночий Фестиваль «Аніма» 2017 Інше, Фестивалі

18 жовтня 2017 - 19 жовтня 2017

Івано-Франківська обласна філармонія

Організатори не обмежуються будь якими рамками, адже фестиваль багатопрофільний і кожна жінка зможе знайти для себе цікаву тему, обравши напрямок і сектор, який найбільше цікавить (любов і стосунки; уроки сексуальності і зваблювання; ведення бізнесу по-жіночому; імідж, краса, здоров’я, жіночність, психологія та багато іншого).

Осінній пісенний ярмарок Інше, Фестивалі

08 жовтня 2017, 13:00

Народний дім «Просвіта»

Запрошуємо ярмаркувьти з вишивками, в'язними, гачкованими, мережаними виробами, з виробами декоративно-прикладного мистецтва, українськими жіночими прикрасами, лікувальними травами і чаями, фруктами, овочами, солодощами, медами, книжками і виставками квітів. Але найголовніше з українськими піснями і танцями, жартами, дотепними оповідями і сміховинками.

Конференція TEDxIvanoFrankivsk 2017 Інше, Семінари/Лекції

30 вересня 2017, 10:00

Кіноконцертний зал «Арена-центр»

Івано-Франківськ вже вчетверте приймає конференцію у форматі TEDx. Це неординарна і одна з найочікуваніших подій у житті міста. Тема цьогорічної конференції «Сила розуму» – про силу інтелекту та ідей, що здатні змінювати світ на краще.

Вар’яти-шоу Інше
150 - 470 грн

30 вересня 2017, 20:00

Івано-Франківський академічний обласний український музично-драматичний театр ім. Івана Франка

Вони не жартують про політику – тільки на побутові теми, зрозумілі кожному з нас. Саме завдяки цьому «Вар’яти» здобули народну любов.

Презентація проекту наставництва для дітей сиріт Інше, Семінари/Лекції
Вхід вільний

28 вересня 2017, 18:30

Urban Space 100

В Івано-Франківській області наставництво розвивається вже протягом року завдяки ГС «Об'єднані дітьми». На зустрічі будемо ділитись тим, що вже вдалось зробити, що планується, та тим, як до цього може долучитись комерційний сектор, реалізовуючи свою соціальну відповідальність.

Концерт Roxana Інше, Музика

24 вересня 2017, 21:00

Grand America bar & kitchen

Запрошуємо на концерт Roxana. Насолодитися живим акустичним виступом та відпочити від повсякденності.

Майстер-клас із виготовлення риб із фетру «Рибка моєї мрії» Інше, Тренінги/Майстер-класи
Вхід вільний (потрібна реєстрація)

23 вересня 2017, 11:00

Культурно-мистецький центр «Є»

От і минуло літо. За цей час маленькі друзі книгарні встигли побувати у багатьох містах. Вони могли бачити рибок як і на річці — в дідуся та бабусі, так і десь на морі, відпочиваючи з батьками. На цьому заході діти зможуть пригадати, яких жителів води вони могли бачити, а також створять власними руками рибок із фетру.

Презентація онлайн-платформи WeChange Інше, Навчання

21 вересня 2017, 20:30

Urban Space 100

Креативна команда Платформи Wechange з Берліна розповідатиме про можливості та ризики кіберпростору. Не секрет, що з 2014 року тема кібербезпеки набула неабиякої важливості для громадянського суспільства в Україні. Говоритимуть про те, як зашифрувати електронну пошту та якими месенджерами насправді безпечно користуватись.

Пікет проти законопроекту 6556 Інше

21 вересня 2017, 15:00

Івано-Франківська обласна державна адміністрація

Законопроект № 6556 пропонує щоб нацгвардійці під час мирних зібрань могли застосовувати силу не лише щодо правопорушників, а й у випадку, коли учасники зібрань «скорочують мінімальну безпечну відстань» між ними. 6556 також пропонує наділити Нацгвардію фактично поліцейськими повноваженнями з охорони громадського порядку (в той час як зараз Національна гвардія виконує лише допоміжну для Національної поліції функцію).

Форум «Місця впливу (Impact Places): Холістичний та еко-системний підходи» Інше, Навчання

19 вересня 2017 - 22 вересня 2017

Різні локації міста

Програма Форуму UkraineLab в Івано-Франківську пропонує дослідження локальних кейсів, комплекс концепцій, для різностороннього пропрацювання центральної теми заходу, зустріч професіоналів з мереж UkraineLab та Social Impact Days, що дозволить залучити національний та міжнародний досвід.

Прес-конференція форуму Ukraine Lab та Social Impact Days Інше, Навчання

18 вересня 2017, 11:00

Urban Space 100

Форум UkraineLab відбудеться в Україні вшосте, а в Івано-Франківську – вдруге. Він присвячений «місцям впливу». Коворкінги, молодіжні й культурні центри, альтернативні школи, сквоти, бібліотеки, галереї тощо, – всі ці фізичні простори можуть давати імпульс до змін не лише в місті, а в регіоні чи країні.

Презентація «Путівника по реформах» Інше, Література
Вхід вільний

17 вересня 2017, 18:00

Urban Space 100

«Путівник по реформах» - інформаційно-аналітичний проект, який щоденно відстежує прогрес у 17 реформах в Україні. Ідея проекту: стисло і по суті показати всім зацікавленим в Україні та за кордоном поточний стан проведення реформ.

Науковий пікнік 2017 Інше, Навчання
Вхід вільний

17 вересня 2017, 12:00

Вічевий майдан

Ви побачите, що наука буквально усюди навколо нас. Окрім технологічно складних, частина експериментів базуються на зовсім буденних предметах: м'ячі, клей, фарби, повітряні кульки чи навіть соломки для напоїв. Таким чином кожен може з легкістю повторити експеримент вдома.

вверх