Події

Календар подій

BizCamp'2017: VIII регіональна конференція для бізнесу Інше, Навчання
1150 - 1450 грн
Реєстрація

27 жовтня 2017

Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького

Цього року конференція триватиме 1,5 дні та збере понад 100 власників та керівників з Івано-Франківська, Коломиї, Надвірної, Львова, Києва ін. міст та містечок.

Форум «Туристичний бізнес як перспектива успіху регіону» Бізнес, Навчання
Участь безкоштовна
Реєстрація

10 жовтня 2017, 09:00

Ресторан «Надія»

Форум орієнтований на власників та управлінців туристичного бізнесу (HoReCa, туристичні оператори, логістичні та транспортні компані, тощо), громадськість та владу, та має на меті напрацювати шляхи розвитку туристичного бізнесу в регіоні

Конференція TEDxIvanoFrankivsk 2017 Інше, Семінари/Лекції

30 вересня 2017, 10:00

Кіноконцертний зал «Арена-центр»

Івано-Франківськ вже вчетверте приймає конференцію у форматі TEDx. Це неординарна і одна з найочікуваніших подій у житті міста. Тема цьогорічної конференції «Сила розуму» – про силу інтелекту та ідей, що здатні змінювати світ на краще.

Yoga IF School Conference Семінари/Лекції, Спорт
890 - 1500* грн

28 вересня 2017, 14:00 - 29 вересня 2017

Yogaifschool STS

Yoga IF School CONFERENCE - це два дні навчальних міні семінарів по актуальних темах для інструкторів з йоги, а також для тих, хто хоче поглиблено розбиратися із практикою. Захід відбуватиметься в суботу та неділю, тому зручно організувати свій час, не потрібно брати відпустку.

Презентація проекту наставництва для дітей сиріт Інше, Семінари/Лекції
Вхід вільний

28 вересня 2017, 18:30

Urban Space 100

В Івано-Франківській області наставництво розвивається вже протягом року завдяки ГС «Об'єднані дітьми». На зустрічі будемо ділитись тим, що вже вдалось зробити, що планується, та тим, як до цього може долучитись комерційний сектор, реалізовуючи свою соціальну відповідальність.

Майстер-клас із виготовлення риб із фетру «Рибка моєї мрії» Інше, Тренінги/Майстер-класи
Вхід вільний (потрібна реєстрація)

23 вересня 2017, 11:00

Культурно-мистецький центр «Є»

От і минуло літо. За цей час маленькі друзі книгарні встигли побувати у багатьох містах. Вони могли бачити рибок як і на річці — в дідуся та бабусі, так і десь на морі, відпочиваючи з батьками. На цьому заході діти зможуть пригадати, яких жителів води вони могли бачити, а також створять власними руками рибок із фетру.

Презентація онлайн-платформи WeChange Інше, Навчання

21 вересня 2017, 20:30

Urban Space 100

Креативна команда Платформи Wechange з Берліна розповідатиме про можливості та ризики кіберпростору. Не секрет, що з 2014 року тема кібербезпеки набула неабиякої важливості для громадянського суспільства в Україні. Говоритимуть про те, як зашифрувати електронну пошту та якими месенджерами насправді безпечно користуватись.

Бізнес - ланч для МАМ 3.0 з Аллою Заяць Семінари/Лекції

21 вересня 2017, 12:00

Ресторан «CORASSINI grill & wine»

Бізнес – тренер, ТОР фасилітатор, коуч, психолог – консультант в напрямі позитивної психотерапії. Автор статей «Ділового Слова» (он-лайн журнал від Клубу Ділових Людей ). HRM в ресторанному напрямку. Працювала 3 роки на посаді координатора тренінгового центру Холдингу емоцій «!FEST». Також, Алла Заяць є співзасновником і провідним тренером тренінгової та консалтингової компанії «Rabbit Hole».

Тренінг «Time art: Мистецтво встигати більше» Тренінги/Майстер-класи

20 вересня 2017, 18:00

Natura Showroom

Сьогодні, ми досить часто відчуваємо дефіцит часу. У нас завжди є безліч справ, які необхідно закінчити за день, протягом тижня, місяця або року. Ми тонемо в океані величезної кількості можливостей, бажань та завдань на роботі, і продовжуємо в такому ж темпі вдома.

Форум «Місця впливу (Impact Places): Холістичний та еко-системний підходи» Інше, Навчання

19 вересня 2017 - 22 вересня 2017

Різні локації міста

Програма Форуму UkraineLab в Івано-Франківську пропонує дослідження локальних кейсів, комплекс концепцій, для різностороннього пропрацювання центральної теми заходу, зустріч професіоналів з мереж UkraineLab та Social Impact Days, що дозволить залучити національний та міжнародний досвід.

Лекція «Як заявити про свій проект: інструменти, методи, поради» Семінари/Лекції
Вхід вільний

19 вересня 2017, 19:00

дворик на Шевченко Три

Відділ комунікації платформи «Тепле Місто» на реальних прикладах розкаже і покаже: - як спланувати та провести промокампанію для вашого проекту з мінімальними затратами; - як налагодити співпрацю з ЗМІ; - як написати якісний прес-реліз про вашу подію.

Прес-конференція форуму Ukraine Lab та Social Impact Days Інше, Навчання

18 вересня 2017, 11:00

Urban Space 100

Форум UkraineLab відбудеться в Україні вшосте, а в Івано-Франківську – вдруге. Він присвячений «місцям впливу». Коворкінги, молодіжні й культурні центри, альтернативні школи, сквоти, бібліотеки, галереї тощо, – всі ці фізичні простори можуть давати імпульс до змін не лише в місті, а в регіоні чи країні.

Науковий пікнік 2017 Інше, Навчання
Вхід вільний

17 вересня 2017, 12:00

Вічевий майдан

Ви побачите, що наука буквально усюди навколо нас. Окрім технологічно складних, частина експериментів базуються на зовсім буденних предметах: м'ячі, клей, фарби, повітряні кульки чи навіть соломки для напоїв. Таким чином кожен може з легкістю повторити експеримент вдома.

Відкрита зустріч QC community Навчання
Вхід вільний
Реєстрація

16 вересня 2017, 15:00

Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького

Запрошуємо на відкриту зустріч QC community Ivano-Frankivsk інженерів з контролю якості та всіх кому цікавий даний напрямок.

вверх