Події

Календар подій

Форум «Бізнес тренди 2018» Навчання

30 листопада 2017, 09:00

Готель «Надія»

Ви власник або управлінець компанії? Не пропустіть унікальний шанс дізнатися більше про інновації, тренди та можливості розвитку вашого бізнесу на форумі «Бізнес тренди 2018».

Місто 3.0: принципи перезавантаження Семінари/Лекції

24 листопада 2017, 08:00 - 25 листопада 2017

Різні локації міста

З плином часу інновації та глобалізаційні процеси змушують нас переглянути звичні процеси - ми живемо у світі, в якому все рухається. Рухаються ідеї, товари, інформація, знання, капітал, люди. Рухаються постійно і швидко, у різних напрямах та різними способами.

Тренінг «Відкриті суди: як моніторити статки суддів» Тренінги/Майстер-класи
Участь безкоштовна (потрібна реєстрація)
Реєстрація

24 листопада 2017, 09:30

Готель «Станіславів» (Stanislaviv)

В рамках тренінгу учасників ознайомлять із станом реформи судової системи в Україні, роллю громадськості у процесі реформи, та нададуть практичні інструменти для моніторингу стилю життя суддів.

Психологічна гра на покращення відносин «Обличчям до Обличчя» Тренінги/Майстер-класи
400 грн (передпродаж - 350 грн)

23 листопада 2017, 17:00

ALOE – креативний простір

За допомого психологічної трансформаційної гри «Обличчям до Обличчя», через свою підсвідомість, людина може знайти ряд ключів для вирішення хвилюючого її питання, дослідити причину невдоволеності у сфері відносин, визначити, що покращить її комунікацію з собою чи з іншою, важливою для неї, людиною.

Лекція «Незабутня мандрівка. Міжнародні можливості, Автостоп» Семінари/Лекції
Вхід вільний

18 листопада 2017, 18:00

Urban Space 100

Спікером лекції «Незабутня мандрівка. Міжнародні можливості, Автостоп» буде — Володимир Соколовський - мандрівник, що відвідав 21 країну, учасник багатьох освітніх візитів, тренінгів та волонтерств закордоном, а також має досвід

Зустріч-лекція «Місто творять люди, які в ньому живуть» Інше, Семінари/Лекції
Вхід вільний

16 листопада 2017, 15:00

Інститут Мистецтв Прикарпатського Національного Університету ім. Василя Стефаника

В читальному залі Богдана Гаврилишина Наукової бібліотеки ПНУ ім. В. Стефаника відбудеться зустріч-лекція на тему «Місто творять люди, які в ньому живуть». Запрошуються студенти/аспіранти/працівники університету та всі мешканці міста :)

Welcome to the Underground: Розмова про альтернативну музику Музика, Семінари/Лекції

16 листопада 2017, 18:30

Urban Space 100

Пропонуємо поспілкуватися з Ляною Мицько - організаторкою фестивалів на території «!FESTrepublic Club», яка раніше також працювала над розвитком концертного майданчику одного з найпопулярніших клубів Львова - «Underground». Впродовж 8 років Ляна організовує у Львові події під загальною назвою «Лінія втечі».

Лекція «Що таке «карма» і як правильно розуміти» Семінари/Лекції

16 листопада 2017, 18:00

Вільний простір Stantsiya

Як правильно розуміти поняття «карма»? Що впливає на нашу долю? Як побудувати гармонічні відносини в сім'ї, на роботі та із Собою? Як змінити життя? Отримай відповіді на ці питання.

Форум «Культурні проекти: ефективні практики у регіонах» Навчання
Вхід вільний (потрібна реєстрація)
Реєстрація

11 листопада 2017, 11:00

Готель «Станіславів» (Stanislaviv)

В рамках Форуму «Культурні проекти: ефективні практики у регіонах» заплановані: - Виступи спікерів та обговорення тем про культурні процеси в малих містах: виклики, рішення, практики. - Спільна дискусія зі спікерами та учасниками форуму у форматі відкритого діалогу.

Лекція: «Бомжтріп - що це таке і з чим його подають?» Семінари/Лекції

10 листопада 2017, 19:00

Urban Space 100

Як подорожувати абсолютно безкоштовно (ой, за 1.75 євро, адже рівно стільки лектор витратила за 44 дні!)? Як простопити 7500 км? Як працює автостоп в різних країнах? Поради і лайфаки з власного досвіду.

Лекція «Каталонія. Рух за незалежність» Семінари/Лекції
Вхід вільний

09 листопада 2017, 18:00

Urban Space 100

Запрошуємо на лекцію-зустріч «Каталонія. Рух за незалежність» від студенток факультатету міжнародних відносин Прикарпатського університету імені Василя Стефаника Крижалки Юлії та Шекети Мар'яни.

Лекція «Proenergy. Де брати енергію для досягнення успіху?» Семінари/Лекції
50 грн

09 листопада 2017, 18:00

Ресторан «Zdorovyй»

Для підкорення нових життєвих вершин, здобуття нових перемог та досягнення поставлених цілей вам потрібні ресурси. Основними з них є енергія, її потрібно не просто багато, а дуже багато. Якщо надходження енергії знижується, то ви починаєте психологічно «вигоряти», виникає відчуття втоми, безнадії, нападає поганий настрій.

Лекція «Українська мова: попрощатися із міфами, щоб вижити» Семінари/Лекції
Вхід вільний

07 листопада 2017, 18:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Напередодні Дня української мови та писемності запрошуємо на лекцію про виникнення української мови, про вмирання мов, про тримання за традиції і стереотипи, про не калиновість і не сопілковість нашої мови, про те, нащо вона нам, і про те, як «все складно» з сучасним правописом.

Тренінг «Як встигнути все і при цьому заробити?» Тренінги/Майстер-класи

05 листопада 2017, 18:00

Ресторан «Zdorovyй»

Здається, бути ефективним в сучасному світі просто. Тисячі можливостей для саморозвитку, оточення, що мотивує і підштовхує до руху, книги, хобі, спільноти, захоплення. Загалом все, щоб вам було простіше знайти себе та додати своєму життю трохи сенсу та цілей. Однак насправді цей потік змін та мотивації часто приводить до протилежного - розгублення.

вверх