Події

Календар подій

Воркшоп «Міський божевільний» Інше, Тренінги/Майстер-класи

13 серпня 2017 - 19 серпня 2017

Воркшоп «Міський божевільний»

Дизайнери, архітектори все намагаються адаптувати місця для людей. А що як навпаки? Що як люди самі зможуть адаптувати місця для себе і матимуть для цього необхідні навички?

Воркшоп «Ре:візія» Інше, Тренінги/Майстер-класи

12 серпня 2017 - 18 серпня 2017

Воркшоп «Ре:візія»

Метою процесу буде не просто створити каталог закинутих просторів у місті, але й попрацювати із людським сприйняттям цих локацій. Протестувати на одному із об’єктів можливий широкий діалог і дії із громадою, представниками держструктур.

Тренінг «Як Подорожувати Часто й Недорого» Тренінги/Майстер-класи
50 грн

30 липня 2017, 13:00

Нова Енергія

Часто уявляєш Себе подорожуючим країнами Європи, Азії, Америки, але вважаєш це затратним? Економ до 70% витрат під час подорожі, дізнайся про методи безкоштовного проживання та пошуку дешевих авіаквитків на тренінгу Віталія Цих

Велошкола #3 І-Ф Семінари/Лекції, Спорт
Вхід вільний
Реєстрація

29 липня 2017, 10:00

Коване сонце на валах

Це навчання для тих, в кого є велосипед і бажання використовувати його щодня, але хто боїться їздити в міських умовах. Поїхали! В програму входить: теоретична частина (говоримо про безпеку руху, поведінку на дорозі і тд), практична частина

Національний проект «Місто професій» Інше, Бізнес, Тренінги/Майстер-класи
Вхід вільний

29 липня 2017, 12:00

Парк культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка

У парковій зоні розгортається імпровізоване «Місто професій». При вході кожна дитина отримує паспорт, карту представлених професій та має можливість «влаштуватись на роботу».

Освітньо-мистецький фестиваль Falkor Тренінги/Майстер-класи, Фестивалі
Вхід вільний

29 липня 2017, 11:00

вул. Cічових Стрільців, 56

Чи є життя після народження дитини?:) Освітньо-мистецький фестиваль для батьків і дітей Falkor направлений показати, що зі з'явою у сім'ї малюка батьки можуть не тільки бути соціально-активними, але й різнобічно розвиватись разом і паралельно із ним

Перша сходинка тренінгу особистісного і кар'єрного росту Тетяни Бреус (м.Київ). Ця навчальна програма актуальна для всіх, хто бажає не проживати, а жити на всі 100%. Інше, Тренінги/Майстер-класи

28 липня 2017 - 30 липня 2017

Народний дім «Просвіта»

Перша сходинка тренінгу особистісного і кар'єрного росту Тетяни Бреус (м.Київ). Ця навчальна програма актуальна для всіх, хто бажає не проживати, а жити на всі 100%.

Лекція «Чого український ІТ-бізнес може навчитися від Землі Обітованої» Семінари/Лекції
Вхід вільний
Реєстрація

26 липня 2017, 19:00

Urban Space 100

Літо - час відпусток і подорожей. Тож і на липневих IT-вечорницях відбудеться подорож по Ізраїлю і його інноваційній економіці. Йтиметься про: Як побудований Ізраїльський ІТ-бізнес та навчання? Як історія і середовище спонукають інновації?

Розмова «Мозаїки в публічному просторі України» Інше, Семінари/Лекції
Вхід вільний

23 липня 2017, 18:00

Urban Space 100

Розмова з автором проекту Євгеном Нікіфоровим на тему мозаїк в публічному просторі України, а також презентація книги і фотопроекту Decomunized: Ukrainian Soviet Mosaics, яка отримала гран-прі Книжкового Арсенала та буде боротися цього року з найкращими книгами з усього світу на книжковій ярмарці у Франкфурті.

Навчальний візит із соціального підприємництва Інше, Семінари/Лекції
Вхід вільний, потрібна реєстрація
Реєстрація

21 липня 2017

STAN art group

У «Молодіжній лабораторії соціального підприємництва та громадянської відповідальності «Ухоробрене юнацтво / Encouraged youngsters» учасники та учасниці ознайомляться із культурою та кращими практиками одного з найбільш розвинутих та проєвропейських міст України.

Зустріч зі Станіславом Сілантьєвим та Галиною Хорунжею Семінари/Лекції
Вхід вільний

21 липня 2017, 18:00

Urban Space 100

Зустріч з Галиною Хорунжою та Станіславов Сілантьєвим на тему: Львів радянський: Кураторство і Постсувенір. Копія без копії у недоідустріальному суспільстві, а також презентація каталогу виставки: Львів: Союзники.

Бізнес-ланч для мам 3.0 з Катериною Пилипчук Інше, Бізнес, Семінари/Лекції

20 липня 2017, 11:30

Ресторан–піцерія «Fragolini»

Ключовий спікер - Катерина Пилипчук - Засновник Центру освіти майбутнього Family 3.0 та RealTrainings, Президент FIABCI - Ukraine та World Young Members President, сертифікований коуч, бізнес-тренер. Автор та ведуча тренінгів для батьків,підприємець та інвестор, щаслива жінка,дружина та мама двох синів 7 та 13 років.

Битва Стартапів «Час відростити ріг» Інше, Тренінги/Майстер-класи
Вхід вільний
Реєстрація

20 липня 2017, 17:00

Urban Space 100

Для того, аби взяти участь у Битві Стартапів «Час відростити ріг» в Івано-Франківську, необхідно зареєструвати стартап та заповнити анкету. Інвестиційні експерти заходу ознайомляться з вашими презентаціями та оберуть кращих. Саме ці щасливчики зможуть презентувати свої бізнес-ідеї 20 липня в Івано-Франківську!

Тренінг «Як збільшити та утримати клієнтів з допомогою додатку» Бізнес, Тренінги/Майстер-класи
300 грн

19 липня 2017, 18:15

Готель «Станіславів» (Stanislaviv)

Щоб покупці завжди були у курсі ваших акцій та новинок, отримували знижки за електронними кодами і були з Вами на зв'язку 24 години на добу - запропонуйте їм свій мобільний додаток. Про сучасні вимоги до додатків, їхній функціонал та переваги роботи з ними дізнайтеся на тренінгу.

Розмова з авторами проекту ENTER UA Семінари/Лекції
Вхід вільний

15 липня 2017, 19:00

Urban Space 100

Enter UA — мистецько-дослідницький проект про українські істини. Автори відправились в пішу експедицію через Україну і на основі зібраних матеріалів створять музично-медійну виставу.

вверх