Події

Календар подій

Конференція TEDxIvanoFrankivsk 2017 Інше, Семінари/Лекції

30 вересня 2017, 10:00

Кіноконцертний зал «Арена-центр»

Івано-Франківськ вже вчетверте приймає конференцію у форматі TEDx. Це неординарна і одна з найочікуваніших подій у житті міста. Тема цьогорічної конференції «Сила розуму» – про силу інтелекту та ідей, що здатні змінювати світ на краще.

Yoga IF School Conference Семінари/Лекції, Спорт
890 - 1500* грн

28 вересня 2017, 14:00 - 29 вересня 2017

Yogaifschool STS

Yoga IF School CONFERENCE - це два дні навчальних міні семінарів по актуальних темах для інструкторів з йоги, а також для тих, хто хоче поглиблено розбиратися із практикою. Захід відбуватиметься в суботу та неділю, тому зручно організувати свій час, не потрібно брати відпустку.

Презентація проекту наставництва для дітей сиріт Інше, Семінари/Лекції
Вхід вільний

28 вересня 2017, 18:30

Urban Space 100

В Івано-Франківській області наставництво розвивається вже протягом року завдяки ГС «Об'єднані дітьми». На зустрічі будемо ділитись тим, що вже вдалось зробити, що планується, та тим, як до цього може долучитись комерційний сектор, реалізовуючи свою соціальну відповідальність.

Бізнес - ланч для МАМ 3.0 з Аллою Заяць Семінари/Лекції

21 вересня 2017, 12:00

Ресторан «CORASSINI grill & wine»

Бізнес – тренер, ТОР фасилітатор, коуч, психолог – консультант в напрямі позитивної психотерапії. Автор статей «Ділового Слова» (он-лайн журнал від Клубу Ділових Людей ). HRM в ресторанному напрямку. Працювала 3 роки на посаді координатора тренінгового центру Холдингу емоцій «!FEST». Також, Алла Заяць є співзасновником і провідним тренером тренінгової та консалтингової компанії «Rabbit Hole».

Лекція «Як заявити про свій проект: інструменти, методи, поради» Семінари/Лекції
Вхід вільний

19 вересня 2017, 19:00

дворик на Шевченко Три

Відділ комунікації платформи «Тепле Місто» на реальних прикладах розкаже і покаже: - як спланувати та провести промокампанію для вашого проекту з мінімальними затратами; - як налагодити співпрацю з ЗМІ; - як написати якісний прес-реліз про вашу подію.

Розмова «Бомжтріп - що це таке і з чим його подають?» Семінари/Лекції
Вхід вільний

15 вересня 2017, 19:00

Urban Space 100

За спиною 28 відвіданих країн,від пакетних турів до тотального бомжтріпу, доповідачка розкаже та поділиться враженнями і буде рада почути ваші поради, адже в суботу вона їде на 2 місяці на Балкани. А потім ван вей тікет в Азію.

Зустріч-лекція «Про бізнес. Доступно» №5 Навчання, Семінари/Лекції
50 грн (потрібна реєстрація)

07 вересня 2017, 16:00

ALOE – креативний простір

Розмови про реальний бізнес простою мовою. Мета зустрічі – познайомити вас із успішними у різних сферах бізнесу франківцями, дати розуміння того, як розвивається бізнес сьогодні, надихнути на створення власної справи в майбутньому.

Семінар з відповідальної бізнес-поведінки Семінари/Лекції
Участь безкоштовна (потрібна реєстрація)

04 вересня 2017, 12:00

Готель «Станіславів» (Stanislaviv)

В рамках проекту експертна організація Центр «Розвиток КСВ» вже провела дослідження серед інвесторів, одним з результатів якого було те, що мало хто з компаній-інвесторів виконує більше, ніж закладено в політику комплаєнс. Тим не менше, сьогодні є вже вимоги до бізнесу стосовно відповідальної поведінки бізнесу.

Лекція «Дизайн-пастки. Як керувати користувачем, використовуючи психологію» Бізнес, Семінари/Лекції
Вхід вільний (потрібна реєстрація)
Реєстрація

30 серпня 2017, 19:00

Urban Space 100

Скоріш за все, ви помічали або й потрапляли на гачок психологічного впливу. Виявляється, цей вплив можна використовувати із користю у дизайні і Олександр Валюс навчить як.

Презентація закордонних ініціатив у сфері екології Інше, Семінари/Лекції
Вхід вільний

22 серпня 2017, 18:00

Urban Space 100

Студенти та активісти з різних країн світу в рамках програми обміну організації AIESEC будуть презентувати свої напрацювання фото-квесту «Інноваційний та екологічний Івано-Франківськ» та презентуватимуть екологічні ініціативи, що працюють в їх країнах та містах.

Кава з очільником Патрульної поліції Івано-Франківська Семінари/Лекції
Вхід вільний*

17 серпня 2017, 13:00

Urban Space 100

У четвер очільник Патрульної поліції Івано-Франківська Дмитро Міхалець запрошує випити кави. Жителі міста, активісти та журналісти матимуть можливість задати питання начальнику поліції та висловити власну думку щодо тем, які стосуються роботи птатрульної поліції.

Зустріч з Костянтином Грубичем «Ораторська складова в професії телеведучого» Семінари/Лекції
Вхід вільний

17 серпня 2017, 19:00

Urban Space 100

Відомий журналіст і телеведучий Костянтин Грубич пропонує івано-франківцям разом поміркувати над тонкощами спілкування «людей з ящика» зі своїми гостями та телеглядачами. Аудиторія – ключ до правильної побудови дискурсу телеведучого.

Зустріч «Гарячі 40+» Семінари/Лекції
Вхід вільний

15 серпня 2017, 17:00

Urban Space 100

Мета події - донести , що після 40-ка життя не тільки продовжується, а може бути насиченим, цікавим та яскравим. Це дуже класний вік - досвід, мудрість, спокій та гармонія в поєднанні з молодістю душі роблять дива.

Семінар «Психологічні особливості адаптації дітей та батьків до навчання в школі» Семінари/Лекції
150 грн

12 серпня 2017

Дивограй

Початок шкільного навчання - це час великих надій і розчарувань, перших життєвих перемог і перших життєвих поразок. Вже зовсім скоро наші діти стануть школярами, та ще є час, щоб звернути увагу на ставлення малюка до майбутнього навчання.

вверх