Події

Календар подій

Фестиваль Аrt-Praktik Семінари/Лекції, Фестивалі
500 - 700 грн

10 березня 2018 - 11 березня 2018

Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького

Аrt-Praktik - це унікальна подія в сфері психології в Україні. Місія: Розвиток психологічної культури української нації засобами мистецтва. Тема Фестивалю: Час жити усвідомлено і щасливо.

Лекція «Конго. Африка. Гуляти» Семінари/Лекції
Вхід вільний

21 січня 2018, 18:30

Urban Space 100

Провінція Північний Ківу, де зараз живе Аня, – місце найбільшої гуманітарної катастрофи. Місто Гома, де знаходиться її будинок – світова «столиця» згвалтувань. Місцеві жителі досі вважають чорну магію сильнішою за вогнепальну зброю, хоч зброї там більше, ніж достатньо – особливо в руках дітей-солдат.

Презентація «Як контролювати владу через систему ProZorro.Продажі? Семінари/Лекції

18 січня 2018, 14:00

Urban Space 100

Електронна система продажу майна ProZorro.Продажі і допомагає викорінити і системно запобігати корупції на місцевому рівні, забезпечує прозорість, унеможливлює дискримінацію та надає об’єктивну оцінку пропозицій при продажі та оренді майна комунальної власності.

Лекція «Детально про Непал: навколо Аннапурни та базлаг Евересту» Інше, Семінари/Лекції
Вхід вільний

10 січня 2018, 19:00

Urban Space 100

Величезний Гімалайський хребет, розташований у самобутньому Непалі, спокушає до подорожей як професійних альпіністів, так і простих трекерів. І саме про два найцікавіші треки цієї країни буде розмова: навколо Аннапурни та до базлагу Евересту. Популярні, видовищні та дуже різні.

Зустріч «Південна Америка Life Style. З ніг на голову» Семінари/Лекції

09 січня 2018, 19:00

Intellect hub

Франківчанка, красуня і за покликанням дизайнер та мандрівник - Любов Чернікова, повертається з мандрів Південною Америкою (Чилі, Болівія, Перу) та радо розповість про свої пригоди, природу, жителів, міста, джунглі, пустелі, гори, ріки, океани, озеро Тітікака, одяг, їжа, шамани.

Презентація проектів підлітків від бізнес-школи Creators Семінари/Лекції
Вхід вільний

23 грудня 2017, 15:00

Urban Space 100

Запрошуємо всіх на презентацію бізнес-проектів студентів бізнес-школи Creators - сміливих підлітків, які протягом останніх 3 місяців створювали свої проекти. І саме вони будуть спікерами та поділяться з нами своїми успіхами та труднощами, які траплялися їм на шляху.

Лекція «Біохімія кохання» Семінари/Лекції

20 грудня 2017, 16:00

Інститут Мистецтв Прикарпатського Національного Університету ім. Василя Стефаника

Запрошуємо усіх охочих на другу лекцію Університету для всіх «Біохімія кохання».

Лекція «Три місяці на велосипедах: Азербайджан, Іран, Вірменія, Грузія» Семінари/Лекції

20 грудня 2017, 18:30

ВДОМА

В рамках проекту «Не сиди вдома» вело-мандрівники Ірина Гищук та Андрій Третьяков розкажуть про свої пригоди та поділяться досвідом як самостійно й бюджетно організувати велоподорож. Вони накрутили 3500 км дорогами кавказько-перського регіону.

Бізнес - ланч для MOMS 3.0 з Наталією Фемяк Семінари/Лекції
200-250 грн (потрібна реєстрація)
Реєстрація

14 грудня 2017, 12:00

Ресторан-піцерія «Fragolini»

Ключовий спікер: Наталя Фемяк. Консультант з ароматерапії, приватний підприємець, коуч, мати двох дітей, та просто успішна і щаслива жінка.

Прес-конференція організаторів концерту «Вагоновожатые» Інше, Семінари/Лекції

14 грудня 2017, 11:00

Urban Space 100

На прес-конференції розкажуть, чому «Вагоновожатые» вважаються унікальним явищем в українській сцені електронної музики? Чому організатори вирішили покликати саме цей гурт до Івано-Франківська? Та що ще планується реалізувати в рамках програми «Як звучить (пост)індустріальний Івано-Франківськ?»

Кому належить міський простір: Івано-Франківськ Інше, Семінари/Лекції

14 грудня 2017, 18:00

Urban Space 100

Численні об’єкти культурної інфраструктури залишилися в Україні з радянського часу і можуть та мають перетворитися з «квазіпублічних просторів» (як у радянський період) на сучасні культурні та мистецькі осередки.

Розмова-лекція «Мистецтво для міста чи місто для мистецтва?» Мистецтво, Семінари/Лекції

13 грудня 2017, 18:00

Urban Space 100

«Мистецтво для міста чи місто для мистецтва?» - лекція-розмова про те, що робиться на наших вулицях, хто робить, для кого і навіщо. Лекторка: Женя Моляр, мистецтвознавиця і учасниця ініціативи ДЕНЕДЕ.

вверх