Події

Календар подій

Місто 3.0: принципи перезавантаження Семінари/Лекції

24 листопада 2017, 08:00 - 25 листопада 2017

Різні локації міста

З плином часу інновації та глобалізаційні процеси змушують нас переглянути звичні процеси - ми живемо у світі, в якому все рухається. Рухаються ідеї, товари, інформація, знання, капітал, люди. Рухаються постійно і швидко, у різних напрямах та різними способами.

Лекція «Незабутня мандрівка. Міжнародні можливості, Автостоп» Семінари/Лекції
Вхід вільний

18 листопада 2017, 18:00

Urban Space 100

Спікером лекції «Незабутня мандрівка. Міжнародні можливості, Автостоп» буде — Володимир Соколовський - мандрівник, що відвідав 21 країну, учасник багатьох освітніх візитів, тренінгів та волонтерств закордоном, а також має досвід

Зустріч-лекція «Місто творять люди, які в ньому живуть» Інше, Семінари/Лекції
Вхід вільний

16 листопада 2017, 15:00

Інститут Мистецтв Прикарпатського Національного Університету ім. Василя Стефаника

В читальному залі Богдана Гаврилишина Наукової бібліотеки ПНУ ім. В. Стефаника відбудеться зустріч-лекція на тему «Місто творять люди, які в ньому живуть». Запрошуються студенти/аспіранти/працівники університету та всі мешканці міста :)

Welcome to the Underground: Розмова про альтернативну музику Музика, Семінари/Лекції

16 листопада 2017, 18:30

Urban Space 100

Пропонуємо поспілкуватися з Ляною Мицько - організаторкою фестивалів на території «!FESTrepublic Club», яка раніше також працювала над розвитком концертного майданчику одного з найпопулярніших клубів Львова - «Underground». Впродовж 8 років Ляна організовує у Львові події під загальною назвою «Лінія втечі».

Лекція «Що таке «карма» і як правильно розуміти» Семінари/Лекції

16 листопада 2017, 18:00

Вільний простір Stantsiya

Як правильно розуміти поняття «карма»? Що впливає на нашу долю? Як побудувати гармонічні відносини в сім'ї, на роботі та із Собою? Як змінити життя? Отримай відповіді на ці питання.

Лекція: «Бомжтріп - що це таке і з чим його подають?» Семінари/Лекції

10 листопада 2017, 19:00

Urban Space 100

Як подорожувати абсолютно безкоштовно (ой, за 1.75 євро, адже рівно стільки лектор витратила за 44 дні!)? Як простопити 7500 км? Як працює автостоп в різних країнах? Поради і лайфаки з власного досвіду.

Лекція «Каталонія. Рух за незалежність» Семінари/Лекції
Вхід вільний

09 листопада 2017, 18:00

Urban Space 100

Запрошуємо на лекцію-зустріч «Каталонія. Рух за незалежність» від студенток факультатету міжнародних відносин Прикарпатського університету імені Василя Стефаника Крижалки Юлії та Шекети Мар'яни.

Лекція «Proenergy. Де брати енергію для досягнення успіху?» Семінари/Лекції
50 грн

09 листопада 2017, 18:00

Ресторан «Zdorovyй»

Для підкорення нових життєвих вершин, здобуття нових перемог та досягнення поставлених цілей вам потрібні ресурси. Основними з них є енергія, її потрібно не просто багато, а дуже багато. Якщо надходження енергії знижується, то ви починаєте психологічно «вигоряти», виникає відчуття втоми, безнадії, нападає поганий настрій.

Лекція «Українська мова: попрощатися із міфами, щоб вижити» Семінари/Лекції
Вхід вільний

07 листопада 2017, 18:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Напередодні Дня української мови та писемності запрошуємо на лекцію про виникнення української мови, про вмирання мов, про тримання за традиції і стереотипи, про не калиновість і не сопілковість нашої мови, про те, нащо вона нам, і про те, як «все складно» з сучасним правописом.

Епічна лекція: «Фантастична революція та де її шукати. 1917 рік» Семінари/Лекції

04 листопада 2017, 18:00

Urban Space 100

«Фантастична революція та де її шукати» – презентація журналу «Артефакт», епічна лекція про 1917 рік, Грушевського, Центральну Раду, Петлюру, Винниченка та інших соціалістів, які сто років тому розпочали будувати молоду державу, відмовилися від армії та поринули у пітьму. Тільки чорний гумор, тільки нові смисли, тільки УНР-хардкор!

Лекторій «Біг як спосіб мислення» Семінари/Лекції, Спорт
Вхід вільний

04 листопада 2017, 12:00

Ресторан «Zdorovyй»

На лекторії «Біг як спосіб мислення» своїми думками та досвідом поділяться члени бігового клубу - любителі та професіонали, які точно мають, що розповісти, та знають, як надихнути вас до нових звершень, до змін, до того, щоб врешті-решт перебороти власний страх та лінь і прокидатись щасливими та сповненими енергії!

Зустріч «Освіта в Австрії та Німеччині: стопами Моцарта та Ейнштейна» Семінари/Лекції
Участь безкоштовна (потрібна реєстрація)
Реєстрація

02 листопада 2017, 18:00

ALOE – креативний простір

Спікер — Дмитро Виговський, який 6 років жив та навчався в Австрії і Німеччині. Вступаючи, він подолав всі бюрократичні труднощі, і зараз поділиться своїм досвідом з вами.

Семінар від психолога Ірини Волощук «Я на своєму місці» Семінари/Лекції
250 грн

28 жовтня 2017, 12:00

ALOE – креативний простір

«Я на своєму місці» - це семінар для тих, хто хоче перестати шукати себе,а почати відкривати себе у Світі. Це про те, як навижитися бути. Відвідавши семінар,ти побачиш, що від того яке місце займаєш ти, залежить яке місце займає Світ навколо.

вверх