Події

Календар подій

Велошкола #3 І-Ф Семінари/Лекції, Спорт
Вхід вільний
Реєстрація

29 липня 2017, 10:00

Коване сонце на валах

Це навчання для тих, в кого є велосипед і бажання використовувати його щодня, але хто боїться їздити в міських умовах. Поїхали! В програму входить: теоретична частина (говоримо про безпеку руху, поведінку на дорозі і тд), практична частина

Лекція «Чого український ІТ-бізнес може навчитися від Землі Обітованої» Семінари/Лекції
Вхід вільний
Реєстрація

26 липня 2017, 19:00

Urban Space 100

Літо - час відпусток і подорожей. Тож і на липневих IT-вечорницях відбудеться подорож по Ізраїлю і його інноваційній економіці. Йтиметься про: Як побудований Ізраїльський ІТ-бізнес та навчання? Як історія і середовище спонукають інновації?

Розмова «Мозаїки в публічному просторі України» Інше, Семінари/Лекції
Вхід вільний

23 липня 2017, 18:00

Urban Space 100

Розмова з автором проекту Євгеном Нікіфоровим на тему мозаїк в публічному просторі України, а також презентація книги і фотопроекту Decomunized: Ukrainian Soviet Mosaics, яка отримала гран-прі Книжкового Арсенала та буде боротися цього року з найкращими книгами з усього світу на книжковій ярмарці у Франкфурті.

Навчальний візит із соціального підприємництва Інше, Семінари/Лекції
Вхід вільний, потрібна реєстрація
Реєстрація

21 липня 2017

STAN art group

У «Молодіжній лабораторії соціального підприємництва та громадянської відповідальності «Ухоробрене юнацтво / Encouraged youngsters» учасники та учасниці ознайомляться із культурою та кращими практиками одного з найбільш розвинутих та проєвропейських міст України.

Зустріч зі Станіславом Сілантьєвим та Галиною Хорунжею Семінари/Лекції
Вхід вільний

21 липня 2017, 18:00

Urban Space 100

Зустріч з Галиною Хорунжою та Станіславов Сілантьєвим на тему: Львів радянський: Кураторство і Постсувенір. Копія без копії у недоідустріальному суспільстві, а також презентація каталогу виставки: Львів: Союзники.

Бізнес-ланч для мам 3.0 з Катериною Пилипчук Інше, Бізнес, Семінари/Лекції

20 липня 2017, 11:30

Ресторан–піцерія «Fragolini»

Ключовий спікер - Катерина Пилипчук - Засновник Центру освіти майбутнього Family 3.0 та RealTrainings, Президент FIABCI - Ukraine та World Young Members President, сертифікований коуч, бізнес-тренер. Автор та ведуча тренінгів для батьків,підприємець та інвестор, щаслива жінка,дружина та мама двох синів 7 та 13 років.

Розмова з авторами проекту ENTER UA Семінари/Лекції
Вхід вільний

15 липня 2017, 19:00

Urban Space 100

Enter UA — мистецько-дослідницький проект про українські істини. Автори відправились в пішу експедицію через Україну і на основі зібраних матеріалів створять музично-медійну виставу.

Презентація Індексу сталості розвитку організацій громадянського суспільства України Семінари/Лекції
Вхід вільний*

13 липня 2017, 16:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Агентство США з міжнародного розвитку підготувало 20-те видання Індексу сталості розвитку організацій громадянського суспільства (ОГС), в якому визначено й Індекс для України. Цьогорічна публікація охоплює стан громадянського суспільства у 2016-му році.

Лекція «Про бізнес. Доступно» Бізнес, Семінари/Лекції
50 грн

06 липня 2017, 16:00

ALOE - креативний простір

Розмови про реальний бізнес простою мовою. Мета зустрічі – познайомити вас із успішними у сфері бізнесу франківцями, дати розуміння того, як розвивається бізнес сьогодні, надихнути на створення власної справи в майбутньому. Може, хтось із вас знайде свого роботодавця чи бізнес-партнера, хтозна.

Публічна дискусія «Свобода висловлювання в Інтернеті vs безпека» Інше, Семінари/Лекції
Вхід вільний

06 липня 2017, 12:00

Urban Space 100

Інтернет-простір в умовах воєнного конфлікту став одним з ключових вимірів інформаційної агресії Росії проти України – наші опоненти планують і проводять в онлайні інформаційні та кібер-атаки. Разом з тим, українські користувачі впродовж останніх п’ятнидцяти-двадцяти років мали безперешкодний доступ до усіх можливих ресурсів Інтернету, й будь-які обмеження доступу є вкрайчутливими для формування громадської думки. Чи є баланс між безпекою та правом на вільний Інтернет.

Знайомство з ІT-школою Beetroot Academy Семінари/Лекції
Вхід вільний за умови реєстрації
Реєстрація

04 липня 2017, 18:30

Івано-Франківська Торгово-Промислова Палата

Beetroot Academy - це шведсько-українська сучасна школа, яка готує студентів до реальної кар'єри в IT. Вже два роки ми успішно навчаємо і допомагаємо з працевлаштуванням нашим випускникам.

Практики з соціального підприємництва: досвід PPV та Impact Hub Бізнес, Семінари/Лекції, Тренінги/Майстер-класи

01 липня 2017, 09:00

Urban Space 100

Impact Hub Odessa у партнерстві з Тепле Місто в рамках серії заходів Школи соціальних інновацій «Східне партнерство» SOIN School при підтримці МЗС НІмеччини у Івано-Франківську проведуть інтенсив з провідними експертами з соціального підприємництва та креативної економіки директором агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks - Володимир Воробей та куратором бізнес-програм Impact Hub Odessa - Олена Подопригора.

Лекція «Залучимо інвестиції в Україну разом» Бізнес, Семінари/Лекції
Вхід вільний

30 червня 2017, 18:00

Urban Space 100

Інвестиції та репутація – те, чого наразі найбільше бракує українському бізнесу. Організатори продовжують програму, що знайомить міжнародних інвесторів з «білим» українським бізнесом, відкриває можливості розвитку, джерела інвестицій, ринки збуту та надійних партнерів

Лекція Dependency Inversion Principle in Ruby Семінари/Лекції
Вхід вільний
Реєстрація

28 червня 2017, 19:00

Urban Space 100

Що ж таке Dependency Inversion Principle і як його застосовувати розповість Sergey Kukunin на 17 зустрічі ІТ Вечорниць вже у червні. До речі, нещодавно Сергій доповідав на наймасштабнішій Ruby конференції України - RubyC. То ж ти маєш шанс почути цікавинки конференції з перших уст!

Захід про подорожі «SIMKA» Семінари/Лекції
Вхід вільний, потрібна реєстрація
Реєстрація

24 червня 2017, 09:30

Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького

Під час заходу, 7 спікерів розкажуть, як зробити твоє життя цікавішим та активнішим. Вони поділяться своїми захоплюючими історіями, безцінним досвідом та секретами успішних мандрів. Спікери розкажуть про міжнародні можливості для молоді, автостоп та особливості жіночого автостопу, поділяться лайфхаками, які допоможуть у майбутніх мандрівках та повідають ще багато чого цікавого.

Презентація кампанії «LetMyPeopleGo» за участю звільненого політв’язня Юрія Яценка Семінари/Лекції
Вхід вільний

23 червня 2017, 16:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Кампанія «LetMyPeopleGo» була започаткована ініціативою «Євромайдан SOS» для захисту усіх ув’язнених за політичними мотивами громадян України в Росії та окупованому нею Криму. Вона ставить за мету звільнення усіх людей зі списку «LetMyPeopleGo» та контролює дотримання основоположних прав заручників Кремля, серед яких свобода від тортур, право на вільний доступ адвоката, надання медичної допомоги тощо.

вверх