Події

Календар подій

Лекція-тренінг «Мистецтво публічних виступів» Семінари/Лекції, Тренінги/Майстер-класи
200 - 400 грн*
Реєстрація

17 квітня 2018, 17:00

Intellect Hub

Учасники інтенсиву дізнаються від досвідчених викладачок, що таке риторика і техніка мовлення, як вигідно презнтувати себе. А також навчаться легко висловлювати свої думки, уникати «незручних» запитань, керувати емоціями, працювати зі страхом публічних виступів

Тренінг-інтенсив «SMM: просування в соцмережах» Тренінги/Майстер-класи
800/950 грн
Реєстрація

26 березня 2018, 17:00
28 березня 2018, 17:00

Шеф Клуб

Дводенний тренінг-інтенсив Дмитра Мельниковича: засновник маркетингової агенції WOO Agency, 4 роки досвіду роботи в соціальних мережах, автор низки семінарів, вебінарів та майстер-класів на тему просування в соцмережах

Тренінг-гра для підлітків «Стати юним мандрівником можна сьогодні!» Тренінги/Майстер-класи
Вхід вільний, реєстрація обов'язкова
Реєстрація

24 березня 2018, 12:30

Urban Space 100

Ольга Лупуляк розкаже як подорожувати, розвиватися та навчатися з легкістю. Перші кроки: з чого починати і куди рухатися; знання англійської як ключ до будь-яких дверей; інтернаціональні друзі, незабутній досвід, самовдосконалення як основа успішної кар’єри

Дитяча субота для дітей 8-13 років. Майстер-клас із писанкарства Тренінги/Майстер-класи
Вхід вільний

24 березня 2018, 11:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Приходить весна, а ти досі не тримав писачка? Чи навпаки – ти досвідчений писанкар, але не маєш компанії, щоб гарно пописати писанки? Тоді тобі до нас!

Майстер-клас від Дмитра Карпачова Тренінги/Майстер-класи
200 - 400 грн
Купити квиток

16 березня 2018, 18:00

Івано-Франківська обласна філармонія ім. Іри Маланюк

Дмитро не обмежується роллю телеведучого, він проводить семінари, вебінари та майстер-класи в різних містах, допомагаючи людям розібратися з їхніми сімейними негараздами.

Майстер-клас зі складання кубика Рубіка Тренінги/Майстер-класи
Вхід вільний

24 лютого 2018, 12:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Кубик Рубіка (часто: кубик-рубік) – механічна головоломка, яку винайшов у 1974 році угорський скульптор, винахідник Ерне Рубік. Він назвав свій винахід «Магічний куб», але у 1980 році його перейменували за іменем винахідника

Майстер-клас «Просування бізнесу в Facebook та Instagram за новими правилами» Тренінги/Майстер-класи

22 лютого 2018, 17:00

Intellect Hub

Учасники майстер-класу Дмитра Мельниковича розглянуть передумови просування бізнесу в Facebook та Instagram, обговорять стратегії, оглянуть рекламні інструменти соціальних мереж та ефективні кейси просування

Зустріч «Product Management / Управління Продуктами» Навчання, Тренінги/Майстер-класи

21 лютого 2018, 18:45

Intellect hub

Якщо вас цікавить Product Management, тобто Управління Продуктами, завітайте на зустріч від Product Management Community. Буде можливість зрозуміти суть та подискутувати з однодумцями. Довідатись про тренди у розвитку управління продуктами в Україні. Поділитись власним баченням того як розвивається продакт менеджмент в Івано-Франківську. Зрозуміти особливості роботи з продуктом для Generation Z.

Тренінг «Судова реформа: як громадськості впливати на місцях» Тренінги/Майстер-класи
Участь безкоштовна
Реєстрація

14 лютого 2018, 09:30

Місце проведення уточнюється

В рамках тренінгу також відбудеться публічна презентація дослідження доброчесності суддів Апеляційного суду Івано-Франківської області. Представники кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд! презентують результати аналізу суддів Апеляційного суду Івано-Франківської області за критеріями доброчесності.

Майстер-клас зі створення паперових фігур за допомогою техніки орігамі Тренінги/Майстер-класи
Вхід вільний

10 лютого 2018, 12:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Орігамі – мистецтво складання паперу. Метою цього мистецтва є створення витворів шляхом використання схеми геометричних згинів і складок. Розвинулося воно саме в Японії і спершу було забавкою для дітей.

Майстер-клас «Я дарую тобі валентинку» Тренінги/Майстер-класи

08 лютого 2018, 15:30

Бібліотека-філія №3

Пропонуємо в День святого Валентина - зробити валентинки власноруч і подарувати їх дорогим людям. Приходьте та дізнайтеся найцікавіші та найкреативніші ідеї виготовлення валентинок з паперу або фетру та втілюйте свої мрії в життя.

Зустріч TalkIT Ivano-Frankivsk #Drupal Тренінги/Майстер-класи
99 - 149 грн
Реєстрація

03 лютого 2018, 10:00

Intellect hub

TalkIT - спосіб організувати та об'єднати спеціалістів усіх напрямів ІТ-технологій. Запрошуємо вас взяти участь у наших зустрічах, поділитися своїми знаннями та досвідом. Приходьте послухати цікаві доповіді про Drupal від експертів.

Тренінг «Як ти можеш обирати емоції і чому це потрібно кожному» Тренінги/Майстер-класи
40 грн

25 січня 2018, 18:00

Вільний простір Stantsiya

Запрошуємо на інтерактивну зустріч-діалог з Євгенією Картушовою. Будуть розглянуті такі питання: що таке емоція? Звідки вона береться? І чи можливо нею керувати?

Дитяча неділя «Сам собі книгар»: створення книжки спогадів Література, Тренінги/Майстер-класи
Вхід вільний

24 грудня 2017, 12:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Минає 2017 рік, який приніс дорослим і малечі безліч нових відкриттів, вражень та прочитаних книжок. А ще цей рік особливий для сотень тисяч українців, адже 10 років тому відкрилася перша Книгарня «Є» у Києві.

вверх