Події

Календар подій

Майстер-клас від Дмитра Карпачова Тренінги/Майстер-класи
200 - 400 грн
Купити квиток

16 березня 2018, 18:00

Івано-Франківська обласна філармонія ім. Іри Маланюк

Дмитро не обмежується роллю телеведучого, він проводить семінари, вебінари та майстер-класи в різних містах, допомагаючи людям розібратися з їхніми сімейними негараздами.

Зустріч TalkIT Ivano-Frankivsk #Drupal Тренінги/Майстер-класи
99 - 149 грн
Реєстрація

03 лютого 2018, 10:00

Intellect hub

TalkIT - спосіб організувати та об'єднати спеціалістів усіх напрямів ІТ-технологій. Запрошуємо вас взяти участь у наших зустрічах, поділитися своїми знаннями та досвідом. Приходьте послухати цікаві доповіді про Drupal від експертів.

Дитяча неділя «Сам собі книгар»: створення книжки спогадів Література, Тренінги/Майстер-класи
Вхід вільний

24 грудня 2017, 12:00

Культурно-мистецький центр «Є»

Минає 2017 рік, який приніс дорослим і малечі безліч нових відкриттів, вражень та прочитаних книжок. А ще цей рік особливий для сотень тисяч українців, адже 10 років тому відкрилася перша Книгарня «Є» у Києві.

Тренінг-інтенсив «Просування вашого бізнесу в соцмережах - від А до Я» Тренінги/Майстер-класи

23 грудня 2017, 10:45

Інтелект хаб (над Фабрикою)

Тренер Дмитро Мельникович - засновник маркетингової агенції WOO Agency. 4 роки досвіду роботи в соціальних мережах автор низки семінарів, вебінарів та майстер-класів на тему просування в соцмережах.

Новорічний Flatlay з Лалітою Дімітрієвою Тренінги/Майстер-класи
Участь безкоштовна

23 грудня 2017, 12:00

ALOE – креативний простір

З настанням зими приходить і новорічний настрій. А для більшого свята є можливість навчитись створювати різні новорічні, зимові композиції для Instagram застосовуючи елементи новорічного декору та солодких виробів.

Вибуховий публічний виступ: 5 етапів, як побороти страх говорити Тренінги/Майстер-класи
Вхід вільний

21 грудня 2017, 19:00

Urban Space 100

На цьому майстер-класі розкажуть основні техніки та етапи підготовки до публічних виступів. Ви отримаєте 15+ покрокових технік та інструментів, які зроблять ваш виступ сильнішим, а вас спокійнішим та впевненішим спікером!

Тренінг «Ефективні стратегії просування бізнесу в Facebook та Instagram» Тренінги/Майстер-класи

14 грудня 2017, 17:00

Готель «Станіславів» (Stanislaviv)

На зустрічі учасникуть розглянуть основні передумови початку просування бізнесу в Facebook та Instagram, дізнаються про те, яку стратегію обрати для ефективного просування в Facebook та Instagram

Марафон написання листів «Кожна людина має право на» Інше, Тренінги/Майстер-класи

12 грудня 2017, 18:00

Urban Space 100

Команда Amnesty International про Марафон: «Щоб пояснити суть поняття «права людини» ми розповідаємо історії людей - людей, чиї права були порушені. Цього року це історія молодої жінки Шакілії, яка втратила брата, еко-активіста, що захищає ліс від вирубки, чоловіка, якого вбили за те, що він хотів бути собою та багатьох інших. За кожною історією стоять ще сотні подібних історій, адже кожна справа Марафону уособлює типове правопорушення для країни/регіону».

Ранкова кава з психологом, Любов Мазур. Тема «Смакувати життя захоплююче» Тренінги/Майстер-класи
175-200 грн*

07 грудня 2017, 11:00

Ресторан «Фамілія»

Організатори чекають на кожну сміливицю, котра готова інвестувати свій час в себе. Буде робота з МАК-метафоричними асоціативними картами (Образ Жінки, Образ Чоловіка, Джерело), пізнанням себе та своїми рецепторами смаку. Приємні бонуси чекають на кожну з учасниць!

Свято Св. Миколая у польському стилі Тренінги/Майстер-класи

06 грудня 2017, 17:00

Urban Space 100

Студенти та викладачі факультету філології польського відділення Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника запрошують на майстер-класи із виготовлення різдвяних листівок з нагоди свята Святого Миколая за польських стилем.

Читання та майстер-клас-мандрівка за мотивами книжки Іриною Мориквас «Магда і вітер» Література, Тренінги/Майстер-класи
Вхід вільний

02 грудня 2017, 12:00

Культурно-мистецький центр «Є»

«Магда і вітер» – це історія про дівчинку Магду, яка мріє мандрувати, але змушена сидіти у візку. Проте її уява настільки бурхлива, а бажання таке сильне, що Магдина мрія неодмінно здійсниться! Книжка глибока за змістом, наповнена яскравими ілюстраціями, які нікого не залишать байдужими. Опісля читання ми мандруватимемо з Магдою та будемо малювати-фантазувати над продовженням книжки.

Зустріч «Чотирилапі чекають на дітей: спілкування з собаками» Інше, Тренінги/Майстер-класи
40 - 50 грн

29 листопада 2017, 16:00

Вільний простір «ВДОМА»

Запрошуємо вас та ваших дітей у вільний простір ВДОМА для знайомства з собаками, які дуже люблять спілкування і спеціально навчені для гри з дітьми! На вас чекають цікаві номери від чотирилапих гостей, багато любові та ніжності.

Тренінг Андрія Сподіна «Секрети швидкочитання» Тренінги/Майстер-класи
100 - 200 грн
Реєстрація

25 листопада 2017, 15:00

Івано-Франківський університет права імені Короля Данила Галицького

Ведучий тренінгу - Андрій Сподін - засновник і генеральний директор Міжнародного освітнього центру «Inten», автор інноваційної методики «Продуктивне мислення», яка включає в себе 4 курси: «МЕГАшвидкочитання», «МЕГАпам'ять», «МЕГАкреатив» і «МЕГАнавчання», бізнес-тренер, сертифікований коуч, провідний експерт на бізнес-форумах, конференціях, телепередачах!

Тренінг «Як отримати фінансову стабільність» Тренінги/Майстер-класи
450 грн

25 листопада 2017, 10:00

Стометрівка

Утримування фінансової стабільності - це процес якому треба навчитися, навик який здобувається, а саме - вміння керувати грошима, здібність їх отримувати, зберігати, мудро віддавати.

вверх