Atmosfera Club

Atmosfera Club
зірочок - 3.3, відгуків - 52
м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 168
пт. - сб.: 22:00 - 5:00
+38 (095) 000-08-51
facebook

ATMOSFERA – яскраве місце відпочинку сучасних людей. Стильні DJ, чарівні MC і стрункі красуні GO-GO подарують справжнє шоу для перебірливих любителів модного клубного життя.

Також клуб пропонує лаунж-зону з приємною музикою, караоке та широкий вибір кальянів. У закладі працюють кваліфіковані кухарі, які будуть дивувати найсмачнішими стравами європейської та японської кухні!

Перегляньте також

Коментарі

  • Оля

    Були тут на новорічній дискотеці для школярів, піца і сік-дуже голосно сказано, навіть не четвертинка піци і 200 г соку, це все що входить з їжі в ці гроші? А не вже так важко було подати дітям піцу без грибів? Чи, якщо шампіньони,як сказала адміністратор, грибами не вважається, то давайте нагодуєм дітей чим попало???? Як можна виключити через 2 години музику і відправити дітей в гардероб!!! Якщо вони там тільки роздягались пів години, бо одна працівниця в гардеробі не могла швидше справитись. знайте,ви собі заробили славу цього року, наступного року у вас вже не буде стільки гостей, інші вміють краще подбати про святковий настрій наших діток.

вверх