Івано-Франківський Центр сучасного мистецтва. Афіша подій

Благодійний фотопроект «Мрій!» Інше, Мистецтво

Благодійний фотопроект «Мрій!»

13 лютого 2018 - 23 лютого 2018

Ціль: Зібрати кошти на будівництво кризового центру для дітей з інвалідністю у Місті Добра. Фотовиставка подорожуватиме всіма обласними центрами України. Місто, яке вилучить найбільше коштів за квитки, отримає почесне звання «Місто доброти». Ця фотовиставка покликана змінити світ на краще, розповісти про добро та неймовірні емоції, які не залишать нікого байдужим.

Виставка «Єдина» Мистецтво

Виставка «Єдина»

23 січня 2018 - 11 лютого 2018

«Єдина» - виставка живопису, що об'єднала двох художників Михайла Юсип'юка з м. Івано-Франківська та Володимира Шияна з м. Чистяково (Донецька обл.). Художники у своїх етюдах зображають красу української землі.

Зустріч з Ростиславом Котерліним Мистецтво

Зустріч з Ростиславом Котерліним

27 грудня 2017, 17:00

Запрошуємо на творчу зустріч з Ростиславом Котерліним. На вас чекає авторська розповідь про участь у паралельній програмі Венеційської бієнале 2017 року за участю куратора Анатолія Звіжинського. Демонстрація відеоарту.

Лекція «Більше, ніж сортування» Семінари/Лекції

Лекція «Більше, ніж сортування»

01 грудня 2017, 16:00

Якщо скинути непотріб докупи, то це буде просто купа сміття, яку вивезуть за межі міста і буде там валятися сотні років. А якщо з цієї купи відібрати те, що можна переробити і дати в руки людині з фантазією, то власне і получаться речі, які представлені на виставці.

Виставка Олега Дробоцького «Живопис за мотивами фотографій Сергія Лойка» Мистецтво

Виставка Олега Дробоцького «Живопис за мотивами фотографій Сергія Лойка»

14 листопада 2017 - 30 листопада 2017

Всі роботи виконані олійними фарбами на полотні, переважно бавовна. На всіх полотнах зображені події які відбувались в донецькому аеропорту в січні 2015 року.

Виставка живопису Ксенії Дачук Мистецтво

Виставка живопису Ксенії Дачук

05 жовтня 2017 - 20 жовтня 2017

Глядачам представлені роботи, створені протягом останнього року. Це нова для художниці манера написання, композиційне вирішення та кольорова гама.

Виставка живопису Ярослава Вацика Мистецтво

Виставка живопису Ярослава Вацика

15 червня 2017 - 15 липня 2017

Художник-аматор у сюрреалістичній манері прагне відобразити те, що можна відкрити в собі крізь призму емоцій і аналізу, які формують наше життя. Основні теми, які піднімає автор: людські знання, свідомість як система для синтезу мрій.

Виставка шовкодруків Okan Okan Okan (Берлін) «Породження зла» Мистецтво

Виставка шовкодруків Okan Okan Okan (Берлін) «Породження зла»

06 липня 2016 - 17 липня 2016

В серії шовкодруків автор рефлексує на засилля інформаційного шуму, що спотворює дійсність. Колажування знайомих елементів у різноманітних поєднаннях створюють та наочно ілюструють методику маніпуляцій

Презентація арт-проекту художника Мирослава Яремака Мистецтво

Презентація арт-проекту художника Мирослава Яремака

01 квітня 2016, 13:00

Під час презентації автор виконає перформенс «Контрінвазія». Арт-проект Мирослава Яремака - це довготермінова - 9 місяців, соціальна, художня акція-дослідження поняття «художній процес» засобами арт-форматів

вверх