Виставка «Втрачений і знайдений»

Виставка «Втрачений і знайдений»

15 травня 2019 - 29 травня 2019

Ваґабундо (вул. Пилипа Орлика, 7)

facebook

Виставка митців з Коломиї – Nomeda Ciurlionyte, Наталя Захарчук, Василь Андрушко.

Nomeda Ciurlionyte
Народилась 4-го січня 1974 року в місті Вільнюс. Після закінчення школи переїхала до Лондону де поступила на курс візажу і макіяжу до Вестмінстерського коледжу, періодично працювала на показах мод, телебаченні і зйомках фільмів як візажист. По закінченню вивчала графічний дизайн, комп’ютерну верстку, веб дизайн та цифровий монтаж фільмів в Технологічному Центрі Нотінгдейл. Брала участь в організації Фестивалю Портобело, а саме брала участь в створюванні веб-сторінки заходу та створюванні короткометражного фільму «EX Boxers Overweight» який згодом брав участь в показі фестивалю. Довший час була учасником електронної крауд формації NBAW (Нове покоління альтернативних митців) де створювала візуальний контент для виступів які проходили в Англії, Австрії та Німеччині.

Втрачений і Знайдений. Знайдені обєкти можуть розглядатися, як твори мистецтва самі по собі, а також, як джерело натхнення. Мене захопив процес складання іржавих цвяхів, болтів, бісеру, бантиків, сухих квітів, склеєних і пофарбованих обрізків дерева. Неймовірні комбінації Знайдених обєктів створювали дивовижні і тривожні образи. Надихаюча ідея цієї виставки зявилася у мене після перших відвідин Bagamundo, після чого я почала збирати всі ці елементи разом, які символізують звязок і бажання відчуття, щоб утримувати швидкоплинний візуальний момент.

Наталя Захарчук
Навчалася Львівська Національна Академія Мистецтв, Факультет художнього текстилю. Член Національної Спілки Художників України. Працює в різних текстильних техніках -гобелен, батік, коллаж , а також живопис та графіка. Учасниця міжнародних та всеукраїнських симпозіумів та виставок. Роботи знаходяться в приватних колекціях України, США, Канади.

Внутрішній світ людини , метаморфози її станів в залежності від обставин, безмежний спектр емоцій та переживань, а отже реакцій , а отже нових досвідів, прагнень, очікувань, розчарувань… І так увесь шлях… Зрештою світ, в якому все це відбувається, живе тим же. Споглядаємо а отже живемо.

Василь Андрушко
Член Національної Спілки Художників України.
Андрушко брав участь у багатьох всеукраїнських та закордонних міжнародних виставках – як персональних, так і групових.

Спілкуючись з відомим не лише в Коломиї художником, скульптором, поетом Василем Андрушком, напрошується сам по собі висновок: цей митець з роками працює чимраз інтенсивніше. Вік тільки додає бонусів. Відшаровується щось не суть важливе, зостається сама “есенція”.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх