В Івано-Франківську збирають історії про цькування в старших класах

В Івано-Франківську збирають історії про цькування в старших класах

Університет Короля Данила, спільно з Estonian Embassy in Kiev, оголошують прийом робіт на конкурс для учнів 9-11 класів «Булінг – історії, які не розповідають (причини, наслідки, відповідальність, профілактика)».

Конкурс проводиться з метою залучення старшокласників до обговорення важливої соціальної проблеми – булінгу (англ. bully –
залякувати, цькувати, задирати) – прояву агресії з подальшим залякуванням особистості,цькування та погрози, моральне приниження), його причин, наслідків, можливих заходів протидії та притягнення до відповідальності, профілактики.

«Булінг – це дуже вузька грань, оскільки, якщо він переходить певну межу, винуватців очікує кримінальна відповідальність. Усі чомусь
думають, що кримінальна відповідальність стосується лише дорослих людей, але за певні злочини, пов’язані з насильством, відповідальність несуть і з 14-річного віку. Такий захід важливо провести, щоб привернути увагу старшокласників до цієї проблеми», –
наголошує проректор з наукової роботи Університету Короля Данила Олександр Острогляд.

Конкурсні роботи виконуються у вигляді одного слайду за допомогою Microsoft PowerPoint або на папері формату А1 за допомогою будь-яких засобів та в електронному варіанті надсилаються на електронну адресу [email protected] з поміткою «На конкурс», або в оригінальному (малюнок, колаж тощо) приймаються до 2 листопада 2018 року включно за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35, відділ маркетингу та зв’язків з громадськістю. Кращі роботи будуть розміщені на офіційній сторінці університету.
Оголошення результатів – 16 листопада 2018 року.

Участь у конкурсі безкоштовна. Надсилаючи матеріали (слайд, малюнок тощо) на конкурс, учасник повинен зважати на дотримання у роботі необхідних умов:
• зміст і сюжет не повинні суперечити законодавству України;
• текст має бути коротким, лаконічним та оригінальним;
• наявність у матеріалі емоційного забарвлення, носіями якого є колір, світло, шрифт, малюнок, графічні елементи тощо;
• відсутність відомостей, які суперечать дійсності (недостовірні відомості);
• робота повинна бути виконана державною мовою.
Категорично забороняється використовувати чужі тексти чи ідеї дизайну (повністю чи частково).

Робота може бути виконана одноосібно або авторським колективом. За результатами Конкурсу переможцям присуджуються 1, 2 і 3-є місця.

Автор роботи, якій буде присуджене 1 місце, отримує грошову нагороду у розмірі 1000 грн. і сертифікат на 100% знижку на навчання в Університеті Короля Данила.

Особа, яка займе 2-е місце отримає грошову нагороду у розмірі 500 грн. і сертифікат на 50% знижку на навчання в Університеті Короля Данила. За 3-є місце передбачена 30% знижка на навчання в Університеті Короля Данила.

Мітки:

Реклама на сайті

Коментарі

вверх