Вільний простір Stantsiya. Афіша подій

Андрій Бочко з програмою «Кольори» Музика
50 - 70 грн

Андрій Бочко з програмою «Кольори»

25 лютого 2018, 19:00

На концерті буде представлена нова програма, що включає в себе декілька старих пісень, які раніше не звучали та не були записані, але переважно будуть представлені нові пісні, створені протягом останнього року та об’єднані під циклом «Кольори»

Гра-тренінг «Життя як проект» Інше

Гра-тренінг «Життя як проект»

17 лютого 2018, 12:00

Ми часто задумуємося над своїм життям та приводимо різні аналогії. Одна із яких «Життя - це гра». А якщо б і справді була можливість пограти у життя, зіграли б? Гра «Життя як проект» допомагає побачити своє життя, та проаналізувати, куди втікає той час

Акустичний концерт Red Eyed Hyena Музика
40 грн

Акустичний концерт Red Eyed Hyena

21 січня 2018, 19:00

Перший акустичний концерт однієї з найталановитіших молодих рок-команд Івано-Франківська і лампова атмосфера. В прямому й переносному значенні. Приходьте, щоб послухати, як стоунер-гурт з домішками блюзу і думу звучатиме у форматі unplugged.

Тренінг «По порції про пропорції» Семінари/Лекції
плати, скільки хочеш (внесок подяки від 20 грн)

Тренінг «По порції про пропорції»

07 грудня 2017, 18:00

Лектор розкаже про пропорції, симетрію, Леонардо да Вінчі, лайфхаки вимірювання нашого тіла і разом з ним ви спробуєте намалювати щось суперпропорційне. Арт-розмови, воркшопи, поїдання повидла в супроводі лайтового передноворічного джаз-плейлисту.

Бора Ісмаїлов презентує альбом «Єва» Музика
Вхід вільний

Бора Ісмаїлов презентує альбом «Єва»

04 листопада 2017, 19:00

Бора Ісмаїлов - це молодий і дуже талановитий музикант із Харкова. Його пісні завжди несуть у собі камерну атмосферу. Його тексти створюють враження розмови з близьким другом, який відверто ділиться своїми почуттями й знає про твої.

Семінар «Як створити компанію в ЄС (не виїжджаючи з України)» Семінари/Лекції
Вхід вільний

Семінар «Як створити компанію в ЄС (не виїжджаючи з України)»

25 жовтня 2017, 19:00

E-Residency дає можливість будь-кому дистанційно зареєструвати компанію в ЄС і повністю керувати нею в Інтернеті з будь-якої точки світу з мінімальними витратами та труднощами.

Воркшоп «Навчіть мене писати твори» для учнів 9-11 класів Тренінги/Майстер-класи
20 грн

Воркшоп «Навчіть мене писати твори» для учнів 9-11 класів

07 жовтня 2017, 17:00

Воркшоп для учнів 9-11 класів. Протягом 1 год учасники заходу матимуть змогу ознайомитися з основною будовою твору формату ЗНО, довідаються основні лайфхаки з його написання та зразу ж спробують скласти міні-есе на 7 речень.

Концерт дуету Celebrenko Музика
20 грн

Концерт дуету Celebrenko

26 січня 2017, 20:00

Celebrenko - це spoken word проект, створений двома вінничанами в Івано-Франківську у 2016 році. Spoken word - художній виступ, в якому вірші та текст більш говоряться, ніж співаются, тому пісні цього дуету прилинуть до душі поціновувачам, як поезії, так і музики

Іронічна комедія «Синдром предків» Театр

Іронічна комедія «Синдром предків»

14 травня 2016, 19:00

Іронічна комедія «Синдром предків» побудована на основі праці Анн Анселін Шутценбергер про психогенеалогічні зв’язки під назвою «Aie, mes aieux» (Ох, мої предки)

Зустріч FuckUp Night Бізнес, Семінари/Лекції

Зустріч FuckUp Night

27 квітня 2016, 18:30

FuckUp Nights, або як ще їх називають «Ночі Невдач» - глобальний рух, який народився в Мексиці в 2012 році, щоб поділитися публічно бізнес-історіями провалів

Прем’єра фільму «Любові стане на всіх» Кіно

Прем’єра фільму «Любові стане на всіх»

21 квітня 2016, 19:00

Метафорична екранізація розділу «Ромео» з роману «Месопотамія» Сергія Жадана. Дуже харківська і надзвичайно інтимна романтична історія про стосунки молодого хлопця з старшою жінкою

вверх