AIESEC у Івано-Франківську відкрив Азію по-новому

12 червня у приміщенні КМЦ «Є» міжнародна молодіжна організація AIESEC у Івано-Франківську за участю шести студентів-іноземців провела презентацію культур Індії та Малайзії під назвою “DISCOVER ASIA”
“DISCOVER ASIA” – це культурний захід, покликаний ближче ознайомити місцеву молодь з традиціями країн Сходу. Організаторами “DISCOVER ASIA” стали учасники AIESEC у Івано-Франківську та представники AIESEC Індії та Малайзії, які з травня перебувають в Україні на стажуванні в рамках екологічного проекту GREEN TIME.
Стажери презентували присутнім власноруч приготовлені національні страви та розповіли про звичаї своїх країн. Студенти Індії подарували публіці музичний номер, а представник Малайзії Кен запропонував глядачам зіграти традиційну малазійську гру. Гості заходу мали нагоду спробувати індійську та малазійську кухні, а також особисто поспілкуватися з іноземцями, дізнатися про особливості життя молоді на Сході.
Подібні дійства за участі молодих людей з різних куточків світу стали традиційними для AIESEC у Івано-Франківську та поводяться кілька разів на рік. «Такі заходи, як “DISCOVER ASIA” надають змогу українським студентам не лише відкрити для себе по-новому інші культури, а й дізнатись про міжнародні програми стажувань AIESEC. Цього року, наприклад, найпопулярнішими серед молоді є розвиваючі стажування в країнах Азії та Близького Сходу: Індії, Китаї, Казахстані, Росії, Туреччині» – говорить Леся Дзікунська, координатор з програми міжнародних стажувань.

Довідка:
AIESEC – це найбільша у світі незалежна, неполітична, некомерційна громадська організація керована студентами та молодими спеціалістами, що цікавляться лідерством, менеджментом та питаннями світового розвитку.
AIESEC існує уже більше 60 років і охоплює 107 країн світу. Основна сфера діяльності організації: розвиток лідерських здібностей молоді та міжнародні студентські стажування.

Контакти:
Ліля Колесник
Координатор з комунікацій AIESEC у Івано-Франківську 09/10

Реклама на сайті

Коментарі

вверх