Фестивальний травень: топ-5 подій в Івано-Франківську

Фестивальний травень: топ-5 подій в Івано-Франківську

6-8 травня 2016

Фестиваль «Carpathian space»

Перший міжнародний мистецький фестиваль країн Карпатського регіону «Carpathian space» («Карпатський простір»). Ідея фестивалю – об’єднання митців і бізнесменів, продемонструвавши культурний та економічний потенціал.

Фестиваль «Carpathian space»

У програмі фестивалю передбачать проведення майстер-класів майстрів народних промислів, шеф-кухарів, виставок художників та фотомитців, організують виступи фольклорних, джазових та рок-колективів. Під час фестивалю на Прикарпатті перебуватимуть посли країн-учасниць та їх делегації, які представлять бізнес-можливості своїх регіонів. Така нагода буде і у місцевих підприємців.

6-8 травня

Фестиваль історичної літератури «Софія»

В рамках святкування Дня міста в обласному центрі Прикарпаття відбудеться фестиваль історичної літератури «Софія» за участю письменників зі всієї України. Серед учасників будуть й лауреати Шевченківської премії Василь Шкляр та Михайло Андрусяк.

Фестиваль історичної літератури «Софія»

Фестиваль започатковує власну бібліотеку, яка буде активно прописувати маловідомі теми з української історії. До друку готуються документальна книга Сергія Трохима «1986. Чорнобильські хроніки», роман Степана Процюка «Інфекція», книга матеріалів В’ячеслава Чорновола «Україна починається з тебе» та ін.

6-8 травня

«Свято ковалів»

Це дійство традиційно проводиться в рамках святкування Дня міста Івано-Франківська. Фестиваль ковалів — найбільша туристична принада столиці Прикарпаття. Щороку масштаби свята все більші, вироби все цікавіші, а список закордонних гостей-учасників все ширший.

«Свято ковалів»

Цьогоріч на фестивалі продовжать працювати над проектом «Позитив». Скульптури, які зроблять, встановлять на бетонних табуретах уздовж вулиці Шевченка. Таким чином, створять алею Позитиву.

21 травня

«День вуличної музики»

В Івано-Франківську, як і в інших великих містах України, цієї весни знову відбудеться масштабне святкування Дня вуличної музики. В цілому, по Україні передбачається проведення Дня вуличної музики приблизно в 15 містах.

«День вуличної музики»

Франківчани та гості міста отримають можливість насолодитися вуличною музикою, відтак будуть звучати найрізноманітніші композиції, від джазу до хіп-хопу, від року до фолк-музики.

28 травня

«Live Acoustic Festival»

Захід об’єднає виконавців з різних міст України, які впродовж кількох годин даруватимуть публіці якісну українську музику. Фестиваль має на меті популяризувати українське, представити талановитих виконавців та зацікавити слухачів акустичними виступами. Даний захід буде цікавий як для молоді, так і для старшої публіки.

Фестивальний травень: топ-5 подій в Івано-Франківську

У цей вечір свою творчість слухачам даруватимуть такі гурти, як Vivienne Mort (Київ), Kolos – лідер гурту Фіолет (Луцьк), Патроничі та Герда Соняш (Івано-Франківськ).

Джерело: gk-press.if.ua

Реклама на сайті

Коментарі

вверх