Конкурс для школярів: соціальна реклама на тему «Протидія торгівлі дітьми та їх експлуатації»

Конкурс для школярів: соціальна реклама на тему «Протидія торгівлі дітьми та їх експлуатації»

Університет Короля Данила та CEI Cooperation Fund оголошують конкурс соціальної реклами на тему «Протидія торгівлі дітьми та їх експлуатації». Мета конкурсу – залучити старшокласників до обговорення важливої соціальної проблеми, – работоргівлі та незаконної експлуатації дітей, та підвищення ролі соціальної реклами у вирішенні суспільних проблем.

Конкурсні роботи в оригінальному (малюнок, роздрукована продукція тощо) та/або в електронному варіанті приймаються до 1 березня 2018 року включно за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35, відділ маркетингу та зв’язків з громадськістю або надсилаються на електронну адресу [email protected] з поміткою «На конкурс соціальної реклами». Кращі роботи будуть розміщені на офіційній сторінці університету.

Оголошення результатів – 16 березня 2018 року.

У Конкурсі можуть брати участь учні 9-11 класів загальноосвітніх шкіл Івано-Франківська. Для участі необхідно підготувати рекламний матеріал соціального характеру на тему, установлену організатором Конкурсу, що відповідає меті та завданням Конкурсу. Участь у конкурсі безкоштовна.

Надсилаючи рекламу на Конкурс, учасник повинен зважати на дотримання у роботі необхідних умов:
• зміст і сюжет не повинні суперечити законодавству України;
• текст реклами має бути коротким, лаконічним та оригінальним;
• наявність у рекламі емоційного забарвлення, носіями якого є колір, світло, шрифт,
малюнок, графічні елементи тощо;
• відсутність у рекламі відомостей, які суперечать дійсності (недостовірні відомості);
• робота повинна бути виконана державною мовою.
Категорично забороняється використовувати чужі тексти чи ідеї дизайну (повністю чи
частково).
У разі невиконання цієї умови робота не приймається до участі в Конкурсі. Надіслані роботи не рецензуються і не повертаються авторам. Робота може бути виконана одноосібно або авторським колективом.

За результатами Конкурсу, переможцям присуджуються 1, 2 і 3-є місця. Призовий фонд становить 50 000 грн. (1 місце – 2 000 грн. та 50% знижки на навчання в Університеті Короля Данила, 2 місце – 1000 грн. та 30% знижки на навчання в Університеті Короля
Данила, 3 місце – 20% знижки на навчання в Університеті Короля Данила) та цінні подарунки від партнерів.

Реклама на сайті

Коментарі

вверх