Маленькі івано-франківці знімаються у фільмі, присвяченому Дню матері

Маленькі івано-франківці знімаються у фільмі, присвяченому Дню матері

Цими днями тривають зйомки музичного фільму, присвяченого Дню матері. «Ідея проекту – відродити призабуті на сьогодні пісні про маму. Ми хочемо, щоб діти і молодь знали не тільки сучасні пісні, але й твори метрів української естради. Серед пісень, які прозвучать у фільмі – «Батько і мати», «Росте черешня в мами на городі», «Мамина світлиця», «Чорнобривці» і багато інших.

Учасниками проекту є вихованці Школи розвитку сучасних мистецтв «Star Team», серед них – фіналісти різноманітних вокальних конкурсів. Ці юні артисти уже мають своїх фанатів, а значить, з піснями про маму познайомиться велика аудиторія їхніх слухачів», – розповідає керівник «Star Team» Ірина Батюк.

У фільмі пісні прозвучать у сучасному аранжуванні, яке зробили Євген Чичановський і Роман Калин. Зйомку фільму проводить Андрій Снімщиков. Автором сценарію є Уляна Маляр, постановкою займається Мар’яна Клюба.

«Ми хочемо показати кіношну історію сім’ї, де є два покоління матерів, тобто бабуся і мама. У зйомках фільму задіяні такі відомі актори, як Віктор Вітушинський та Володимир Тафійчук.

До фільму увійде 15 пісень, а прем’єрний показ відбудеться на День матері, 7 травня на Першому Національному телеканалі і це стане подарунком усім матерям України.

Мітки:

Реклама на сайті

Коментарі

вверх