На Франківщині знімають містичний трилер Сергія Альошечкіна «Морена»

На Франківщині знімають містичний трилер Сергія Альошечкіна «Морена»

Головні ролі виконують молоді актори Тая Щурук, Ірина Громадська, Ілля Валянський. Також у фільмі зніматимуться досвідчені актори – Василій Баша, Олександр Печериця та Олександр Мельник.

Сергій Альошечкін, режисер:
«Планувалось, що «Морену» зніматимемо на Поліссі, проте під час пошуку відповідних локацій, дійшли висновку, що нічого кращого за Карпати немає. Справа в тому, що у нас досить складний постановочно фільм і локації в ньому – це непросто красиві пейзажі, а частина потрібної атмосфери фільму . Зокрема, одна із ключових сцен стрічки відбуватиметься на підвісному мосту, який мав би бути максимально-екстремальним і небезпечним. Такий міст ми знайшли саме у Микуличиному».

На Франківщині знімають містичний трилер Сергія Альошечкіна «Морена»

За сюжетом, фільм про споконвічну боротьбу добра зі злом. В основі сценарію історія сучасної молодої відьми Іванки, розбещеної доньки владного батька, яка в гонитві за задоволенням та впливом нічим не гребує. Місцеві жителі її прозвали Мореною на честь купальського опудала, яке символізує зло, підступність і жорстокість. Але на шляху їй трапляється столична студентка Аня, що приїхала на відпочинок до батьків разом зі своїм хлопцем Юрком, який зацікавлює Іванку. І тут почалось…

На Франківщині знімають містичний трилер Сергія Альошечкіна «Морена»

Геннадій Богук, продюсер:
«Морена» – це хорор, з елементами етнічної містики та трилеру. У сценарії дуже чітка та тверда драматургія. Несподівані повороти та динамічний сюжет не дасть глядачеві ні на мить занудьгувати. Нові молоді талановиті актори незіпсовані за жанром мелодраматичних серіалів здивують навіть найвибагливішого глядача своєю органікою та харизмою. Крім того, у фільмів буде багато еротичних сцен, майстерно знятих оператором-постановником Сергієм Альошечкіним, який, до речі, є як режисером, так і сценаристом «Морени».

Очікується, що, крім Івано-Франківської області, зйомки пройдуть на Буковині та Київщині і триватимуть до кінця серпня. На екрани стрічка вийде навесні-влітку 2018 року.

«Морена» – переможець 9-го пітчингового відбору Держкіно. Загальний бюджет фільму – 39 мільйонів гривень.

Реклама на сайті

Коментарі

вверх