Свято морозива від компанії «Ласунка» у Iвано-Франкiвську - веселі конкурси, падарунки та справжній бій морозивом

Свято морозива від компанії «Ласунка» у Iвано-Франкiвську – веселі конкурси, падарунки та справжній бій морозивом

Свято морозива від компанії «Ласунка» у Iвано-Франкiвську - веселі конкурси, падарунки та справжній бій морозивом

Icторiя компанiї «Ласунка» розпочалася ще 20 рокiв тому, коли був проданий перший пломбiр у вафельному стаканчику, та перше ескiмо на паличцi. Цi невигадливi десерти швидко стали улюбленими для мiльйонів українців. Сьогоднi «Ласунка» кожен рiк балує своїх споживачiв новинками у свiтi
холодних десертiв. «Банан-ай», «Морозиво як ранiше», «Гран-Прi», «Малюк-ам» і навiть «Тепле морозиво», яке заспокоїть дбайливих мам. А ще краще за морозиво може бути тiльки свято, яке присвячено цьому чудовому десерту.

Ось вже 11 років «Ласунка» збирає на ці свята дітей у різних містах України. Дівчатка і хлопчики, старші і молодші, сором’язливі блондини і пустотливі брюнетки, але всіх їх об’єднує любов до морозива. Свято Морозива дарує їм радiсть.

Пам’ятаєте про що ви мріяли у дитинстві? Напевно, безкарно пробігтися з візком по супермаркету, влаштувати справжній бій морозивом. «Ласунка» допомагає здійснювати всі ці мрії вашим дітям, адже окрім смачних гулянь у нас ще й різноманітні веселі конкурси. У талановитих художників є можливість проявити себе у конкурсі «Малюємо на асфальті» і отримати в нагороду пачку улюбленого морозива дитинства «Світлофор». А тих, кому цього виявиться замало, чекає справжній бій морозивом у конкурсі «Божевільні продавці».

Взявши участь у цьому святі, ви станете справжнім членом сім’ї ТМ «Ласунка» і отримаєте незабутні емоції у нагороду. З нетерпінням чекаємо зустрічі у суботу!

Реклама на сайті

Коментарі

вверх