Архітектурні конкурси в Україні: презентація книжки та дискусія

Архітектурні конкурси в Україні: презентація книжки та дискусія

12 квітня 2018, 18:00

Завод «Промприлад» (вул. Сахарова, 23)

facebook

Вартість

Вхід вільний, рекомендована реєстрація

Реєстрація

Кому, коли і навіщо потрібні архітектурні та містобудівні конкурси? Які переваги, вади й ризики конкурсної практики? Як організувати і провести конкурс? Яким є конкурсне законодавство в Україні (а яким за кордоном) — і як його можна удосконалити? І нарешті чому в процесі прийняття рішень щодо міського розвитку важливим є голос громади, і як залучити її до цього?

Про це та більше йдеться у книжці «Архітектурні конкурси та конкурси розвитку територій: демократія в дії. Практичні рекомендації з організації та проведення». Авторка видання — Ганна Бондар, архітекторка, мистецтвознавиця, в.о. головного архітектора Києва (2015-2016). Має багаторічний досвід в організації та проведенні архітектурних і містобудівних конкурсів.

У книзі досліджено більше 30 архітектурних конкурсів, що відбулися в Україні у 2007–2017 рр. за ініціативи органів державної влади, місцевого самоврядування, приватних осіб і громадських організацій. Авторка аналізує українське законодавство, європейські принципи та методи організації конкурсів, а також подає рекомендації щодо реформування галузі відповідно до європейських директив.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх