Мирослав Лаюк презентує «Світ не створений»

Мирослав Лаюк презентує «Світ не створений»

13 листопада 2018, 18:30

Urban Space 100 (вул. Михайла Грушевського, 19)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Мирослав Лаюк розповість про книжку з багатьма сюжетними та часовими лініями, теми любові та прощення, а також те, що стало відправною точкою для написання цієї історії. Модерує Соломія Хороб.

«Ця книжка має більше трьох сюжетних ліній, – розповідає письменник. – Одна з головних – це історія молодої художниці, в якої були дуже складні стосунки з рідною країною та родиною. В якийсь момент вона отримує шанс виїхати до Франції, де може реалізувати себе. Вона повертається в Україну, бо помирає її матір. Жінка вирішує робити мистецький проект, який повинен допомогти їй пізнати історію своєї матері та країни. Що більше вона розкопує цю історію, то стає більш моторошно».

Мирослав Лаюк — прозаїк, поет, PhD в галузі філософії та літератури. Його дебютний роман «Баборня» (2016) увійшов до фіналу премій «Книжка року BBC», «Еспресо. Вибір читачів», «ЛітАкцент року». Мирослав є автором поетичних книжок «Осоте!» та «Метрофобія», упорядником «Антології молодої української поезії ІІІ тисячоліття». Його вірші лягли в основу пісень гуртів «Dakh Daughters» та «OY Sound System». «Світ не створений» — другий роман письменника.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх