Презентація книг дитячого арт-видавництва «Чорні вівці»

Презентація книг дитячого арт-видавництва «Чорні вівці»

12 березня 2016, 13:00

Urban Space 100 (вул. Михайла Грушевського, 19)

Вартість

Вхід вільний

Участь у презентації візьме письменниця, художниця, головний редактор дитячого арт-видавництва «Чорні вівці» Христя Венгренюк. На презентації книги будуть продаватися за спеціальними, дешевшими цінами.

Під час заходіу читачів познайомлять із першими книгами видавництва та їхніми ілюстраціями, які роблять дитячий світ неповторним, а також порадують дорослих, відкривши секрети, на тексти яких зіркових авторів готуються наступні арт-буки.

«Бо ж «Чорні вівці» – це арт-видавництво, яке дбає не тільки про діток, але й їхніх батьків», – додає головна редакторка Христя Венгринюк.

Довідка
Дитяче арт-видавництво «Чорні вівці» було засноване у Чернівцях наприкінці 2015 року. За три місяці свого існування воно встигло реалізувати два проекти – двомовний арт-бук Любові Відути «У царстві Лева / In the Lion’s Kingdom» і «Зайчикове щастя» Лариси Ніцой. У найближчих планах – видання книг таких авторів, як: Сергій Жадан, Ірена Карпа, Юрій Андрухович, Ервін Мозер, Анатолій Дністровий, Ірина Цілик, Андрій Тужиков, Юлія Косівчук та ін.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх