Презентація книги Ольги Деркачової «Крамниця щастя»

Презентація книги Ольги Деркачової «Крамниця щастя»

22 березня 2016, 18:00

Культурно-мистецький центр «Є» (вул. Незалежності, 31)

Вартість

Вхід вільний

Після успіху першого видання любовного роману Ольги Деркачової «Крамниця щастя» Літературна агенція «Discursus» вирішила повернути книжку на полиці книгарень. На читачів чекає нова, ще красивіша обкладинка та свіжий цикл оповідань. Також цією книжкою триває естафета «Від слова до слова», розпочата поетичною збіркою Богдана Томенчука «Сезон ненаписаних віршів»: усі кошти, виручені від її розповсюдження, будуть передані літературній агенції «Discursus» для видання наступних книжок за умови, що автор, чия книга побачить світ завдяки цій естафеті, зробить так само. Отже, рухаємо Україну від книжки до книжки!

Про книжку «Крамниця щастя»:
Для студентки педагогічного факультету Марини справжнім випробуванням, що перевернуло її світ з ніг на голову, стали зовсім не труднощі сирітського чи гуртожицького життя, а пари з математики у красивого та надзвичайно розумного викладача Олексія Степановича. Молодий науковець Олексій звик легко здобувати у своєму житті все: від елементарних математичних знань до престижних ґрантів та перспективної роботи. Та чи вдасться йому цього разу отримати найбажаніший трофей — серце молодої студентки Марини?

Ольга Деркачова – письменниця, лауреат всеукраїнського конкурсу «Коронація слова» (спеціальна відзнака за найкращий твір про кохання за роман «Коли прокинешся»). Живе в Івано-Франківську. У літературній агенції «Discursus» вийшли книжки Ольги Деркачової «Крамниця щастя», «Повидло з яблук», «Коли прокинешся» та «Трикотажні метелики».

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх