Презентацію проекту «Тарас Мельничук. Віртуальний музей-архів»

Презентацію проекту «Тарас Мельничук. Віртуальний музей-архів»

14 листопада 2018, 18:00

Культурно-мистецький центр «Є» (вул. Незалежності, 31)

facebook

Презентація за участю розробників сайту письменника і видавця Василя Карп’юка, а також письменника і літературознавця Мирослава Лаюка. Віртуальний музей-архів Тараса Мельничука – новий підхід до збереження та популяризації спадщини поета.

Тарас Мельничук (1938 – 1995) – поет, якого називають Князем Роси, один з найоригінальніших, найгеніальніших і найтрагічніших митців ІІ половини ХХ століття, один із перших, хто під час радянських репресій 70-х був ув’язнений «за вірші».

Сайт представляє Тараса Мельничука через факти із його життя, твори й дискурси, з ним пов’язані. Зокрема, тут є відповідь на питання, чому поет не міг писати у розграфлених зошитах, як двічі потрапив у тюрму і яким парадоксальним чином у його творчості поєднується ніжність та жорстока реальність радянських буднів.

У рамках проекту так само будуть представлені розшифровані рукописи віршів Тараса Мельничука, які мають детективну історію і які нещодавно були знайдені й скоро стануть книжкою.

Проект «Тарас Мельничук. Віртуальний музей-архів» втілює видавництво Discursus за підтримки Українського культурного фонду.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх