Розмова про книжку «Країна припливів»

Розмова про книжку «Країна припливів»

21 червня 2018, 19:30

Культурно-мистецький центр «Є» (вул. Незалежності, 31)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Презентація перекладу книжки Мітча Кілліна «Країна припливів», за участю Романа Малиновського, перекладачки Наталії Гончар та ілюстраторки Богдани Давидюк. Модератор – Василь Кімейчук.

«Країна припливів» – історія химерних подорожей. У кожного з героїв вона своя – хтось вирушає в Ютландію, хтось – на той світ, дехто блукає просторами океанів у примарній субмарині. Для одинадцятилітньої Желізи-Роуз – це мандрівка у дивовижний світ власної уяви, де оживають частинки поламаних ляльок, мерці перетворюються на болотяних людей, а світлячки прилітають побажати на добраніч. Це – подорож-втеча від реальності, яка пересічній людині здалася б трагічною, гнітючою та моторошною. Але не Желізі-Роуз. Вона вміє її змінювати. А ще вона вміє приготувати героїновий укол.

Мітч Каллін, сучасний американський письменник, народився в місті Санта-Фе, штат Нью-Мексико, 23 березня 1968. Навчався в університеті Г’юстона. Дебютував у літературі книжкою «Кого здивовано», що вийшла у видавництві The Permanent Press у 1999. Поряд з письменництвом професійно займається фотографією: його персональний сайт www.mcullin.com присвячено кар’єрі фотографа.
Він автор восьми романів, «Країна припливів» написаний у 2000 – третій. Останній його роман, “Повоєнні сни”, вийшов у видавництві Doubleday у 2008. Мітч Каллін мешкає поміж Аркадією, містом у штаті Каліфорнія, США та Токіо, у Японії.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх