7 Перегляд сучасного польського кіно «Під Високим Замком»

7 Перегляд сучасного польського кіно «Під Високим Замком»

09 листопада 2018 - 15 листопада 2018

Театр кіно «Люм’єр» (вул. Грушевського, 3)

Показом «Тихої ночі», найкращого польського фільму 2017 року розпочнеться улюблений кінозахід жителів столиці Прикарпаття. Обсипаний нагородами фільм режисера Пйотра Домалєвськєґо – це однак лише частина айсберга кіноатракціонів, які приготували для Глядачів у цьому році. Бо буде ностальгічно і весело, задумано і цікаво, історично і дуже сучасно – а все це поєднано однією спільною ниткою, якою є найкраща якість характерна для десятиліть польського кіномистецтва.

Жителі Івано-Франківська вже декілька років чудово знають, що єдиною доброю альтернативою для довгих і темних листопадових вечорів є польський фільм. Є серед нас і такі, які виберуть кота, покривало і теплий чай… Ви не чекайте, аж хтось Вам скаже «Спи, мій любий»! Оберіть «План Б» і відвідайте вже сьогодні каси кінотеатру Люм’єр.

Адже 35 гривень за квиток – це не надто висока ціна як на «Податок на кохання» – а податки, як ми знаємо, свята справа :). Листопадова, проведена у кінотеатрі «Тиха ніч» точно не буде для Вас – ми обіцяємо – причиною «Панічного нападу». Ідучи до кінотеатру Ви також не потрапите в «Трабли», як загублений мандрівник або «Аутсайдер».

7 Перегляд сучасного польського кіно «Під Високим Замком»

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх