ЧЕський ЧЕтвер: перегляд фільму «У хмари вдивляємося»

ЧЕський ЧЕтвер: перегляд фільму «У хмари вдивляємося»

24 березня 2016, 18:30

Культурно-мистецький центр «Є» (вул. Незалежності, 31)

Вартість

Вхід вільний

Кожного другого четверга Чеський центр спільно з книгарнею «Є» у Івано-Франківську організовує для співвітчизників, студентів, які вивчають чеську мову, та всіх, кого цікавить чеська культура, показ чеських фільмів. Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Меланхолійний портрет шанувальника «тюнінгової субкультури», якого, якщо він не сидить за кермом своєї напівзруйнованої машини, зовсім не турбує життя. У фільмі добре відображено метафору пустки – від географії сюжету (дія відбувається на півночі Чехії) до метафори тиші, яку й розриває хіба рев мотору та музики. І зовсім не дивно, що головному герою усе здається райською мелодією. Режисер пропонує глядачу замислитися саме там, де цього найменше чекають – посеред бурхливої парковки.

Фільм брав участь у Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах в липні 2014 року. В Міжнародному фестивалі документальних фільмів «Їглава» у жовтні 2014 року був представлений у категорії «Чеська радість» і визнаний найкращим чеським документальним фільмом. У січні 2015 року отримав нагороду чеських кінокритиків як найкращий документальний фільм. Був також номінований на Чеського лева, головну чеську кінонагороду.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх