Фестиваль війського патріотичного кіно

Фестиваль війського патріотичного кіно

28 вересня 2017 - 12 жовтня 2017

Театр кіно «Люм’єр» (вул. Грушевського, 3)

П’ять національних фільмів «Позивний Зеніт» режисерів Анни Мартиненко та Тетяни Кулаковської – це обличчя передової, обличчя новітньої історії України. У п’яти публіцистично-документальних стрічках «Позивний Зеніт» кожен глядач впізнає «guy living next door» – свого друга, брата, батька, сина, колегу, чоловіка у маршрутці.

Детальна правда про те, як живуть і воюють бійці, покаже громадянам України, що треба поважати і цінувати військових, які охороняють мирне життя. Учасники АТО, на якій би позиції вони не воювали, почують до болю знайомі їм думки та переживання. Як сказав один з героїв наших фільмів: «На передовой оно везде так – одинаково», війна і в Широкіно, і в Іловайську, і в Авдіївці – скрізь однаково страшна. Аудиторія національних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» – «ЗА», без вікових обмежень.

П’ять фільмів «Позивний Зеніт» – унікальні своєю хронікальною масштабністю та детальною історією сучасної війни в Україні. В інформаційному просторі демонструється ексклюзивне вітчизняне кіно, яке гідно представляє армію та ЗСУ. Це іміджево-патріотичний проект. Автори Тетяна Кулаковська та Анна Мартиненко представляють більше 70 історій військовослужбовців семи ротацій добровольчого Зведеного Загону ПС ЗСУ.

Хронометражі циклу п’яти фільмів «Позивний Зеніт»: 49-55 хвилин. Фільми озвучені музикою українських виконавців – Орестом Лютим, гуртом «Крихітка» та Katya Chilly Group. Динамічні, емоційні, сучасні, інформативні фільми «Позивний Зеніт» уже демонструються в кінотеатрах України. Дорослі та молодь – у емоційному піднесенні після перегляду кожного з п’яти фільмів «Позивний Зеніт».

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх