Кіноклуб Мурмаю: Показ фільму «Едвард Руки-ножниці»

Кіноклуб Мурмаю: Показ фільму «Едвард Руки-ножниці»

12 листопада 2015, 20:00

Urban Space 100 (вул. Михайла Грушевського, 19)

facebook

Ідеєю для створення картини послужив малюнок, який Тім Бертон намалював ще будучи підлітком. Прообразом містечка, в якому з’являється Едвард, послужив рідне місто режисера Тіма Бертона Бербанк. Каліфорнія.США.

У фільмі використані справжні будинки однієї громади у Флориді. Вони залишилися повністю недоторканими, за винятком тих яскравих кольорів, в які їх перефарбували. У якості претендентів на роль Едварда також розглядалися Том Круз, Роберт Дауні-мол і Джим Керрі

Для того, щоб виконати роль Едварда, Джонні Деппу довелося скинути 25 фунтів (10 кг). У сцені, де Едвард біжить назад додому, в замок на горі, актор Джонні Депп втратив свідомість через перегрів, отриманого в результаті тривалого носіння шкіряного костюма, в який весь фільм одягнений Едвард.

Найдовший монолог, вимовний Джонні Деппом у картині, складається з 16 слів. За весь час головний герой вимовляє тільки 169 слів. Бертон заявив, що Едвард для нього «був чимось на зразок улюбленого собаки».

Під час зйомок «Едварда Руки-ножиці» Тім Бертон паралельно знімав документальний фільм «Розмови з Вінсентом». Фільм не був закінчений з причини смерті головного героя – культового актора Вінсента Прайса.

– В кінці 2005 року скандально відомий театральний режисер Метью Борн поставив на музику Деніел Ельфман балет «Едвард Руки-ножиці», основою для якого послужив фільм Бертона. Композитор фільму Деніел Ельфман дописав ряд музичних уривків до балету.

Фільм замислювався як мюзикл. Під враженням від перегляду фільму учасники групи «Берегове Братство» (м Ростов-на-Дону) написали пісню, композиція отримала назву «Його звали Едвард …».

В одному зі спогадів Едварда показується складна машина з приготування сніданку – це реалізація машини Голдберга

Сюжет: Самотній старий вчений створив людську істоту. Але не встиг доробити його до кінця і помер. У створеного ним молодого чоловіка не вистачає рук – замість них у нього щось ніби ножиць – і він вимушений жити в покинутому будинку в повній самоті. Але одного разу він знайомиться з прекрасною дівчиною, яка змогла оцінити його добре серце …

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх