Мандрівний фестиваль документального кіно  Docudays UA-2015

Мандрівний фестиваль документального кіно Docudays UA-2015

10 листопада 2015 - 12 листопада 2015, 18:00

Urban Space 100 (вул. Михайла Грушевського, 19)

facebook

Вартість

Вхід вільний

Цього року на відкриття фестивалю Docudays UA-2015 прибуде гість з Чехії – режисер Іржі Стейскал, чий фільм «Яма» про забудови в Україні отримав у Києві приз глядацьких симпатій.

Програма:
10 листопада Docudays UA відкриє стрічка чеського виробництва «Яма»
Наташа Юрченко жила у маленькому селі, доки забудовники не вирішили зайняти цю місцевість. Її сім’я чинила спротив забудові, а тепер опинилася в пастці поміж висотних будинків. Наташа хоче боротися за свій дім, але в її родині назрівають конфлікти. Як далеко вона піде заради рідної домівки? Кінопортрет п’яти років життя однієї надзвичайної родини в сучасній Україні.

11 листопада – Фільм «Медик іде останньою», який розповість про тих, хто сьогодні рятує життя на передовій…
Лікарка-волонтерка Таня була на передовій впродовж найкривавіших днів Майдану. Після припинення вогню вона лишається в Києві лікувати поранених. Тим часом неоголошена війна з Російською Федерацією починається на сході України. Таня знову мусить їхати на фронт.

Фільм «Скрізь Майдан», який отримав у Києві особливу нагороду імені основного ідейника Docudays UA Андрія Матросова – «За переможний дух свободи». Згадаємо Революцію Гідності, яка змінила нас назавжди.

Фільм «Нотатки з Ліберії» японського режисера Рю Муракамі.
Аби показати світові ті рабські умови праці на каучуковій плантації Firestone Tire в Ліберії, які існують у цей час новітніх технологій і шаленого прогресу, американський режисер японського походження Рьо Муракамі поплатився власним життям…Цей фільм простежує шлях покійного японського режисера Рьо Муракамі на каучуковій плантації Firestone Tire в Ліберії. Під покровом ночі він проникає на територію плантації й потрапляє до майже невидимого світу, де жорстокі умови життя та праці обурливо мало змінилися з часу відкриття плантації у 1926 році. Доступ журналістів на плантацію суворо обмежується й відстежується компанією, тож кадри Рьо – рідкісний незалежний погляд на життя робітників плантації.

12 листопада – Покази документальних фільмів в рамках фестивалю Docudays

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх