Концерт ансамблю солістів «Крещендо»

Концерт ансамблю солістів «Крещендо»

23 лютого 2013, 18:30

Гурманів музичного мистецтва оркестр «Крещендо» запрошує на вишукану музичну вечерю. В якості аперитиву будуть коктейлі «MsrX» та «MsSilva» Імре Кальмана, а далі «Вердіївське» різотто, неаполітанська pizza «Rossini», терпке французьське Cabernet від Жоржа Бізе, іспанське гаспачо від Мануеля Альбеніса та Алессандро Лара.
Для цінителів українських музичних страв прозвучать веселі варенички та жартівливі пампушечки. А на десерт Вам артисти приготували панакоту «Piazzolla», суфле від VayaConDios, тірамісу «KventinTarantino”. І вся ця смакота під гострим та духмяним соусом дзвінкоголосих та співучих українських народних інструментів, створена за унікальною рецептурою від шеф-аранжувальника оркестру – Святослава Кондратьєва.

Новий формат звучання улюблених мелодій, незвичайне, колоритне поєднання симфонічних, етно- та електронних інструментів, енергетична суміш харизми та таланту помножена на досвід та професійність – все це робить оркестр «Крещендо» унікальним і самобутнім серед багатьох інших сучасних музичних проектів.

Оркестр Крещендо створений 2009 року в м.Києві випускником Львівської музичної академії, скрипалем Святославом Кондратьєвим. В 2012 році оркестр отримав 1 премію на III міжнародному конкурсі ім. Д.Бортнянського.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх