Концерт білоруського гурту AKUTE (концерт скасовано)

Концерт білоруського гурту AKUTE (концерт скасовано)

17 грудня 2015, 18:00

Клуб «Роджер» (вул. Вовчинецька, 194)

До складу гурта входять вокаліст і гітарист Станіслав Митник, бас-гітарист Роман Жигарев. Стиль гурта самі музиканти визначають як «диско-декаданс». Мова текстів – білоруськая. Музична складова колективу формувалась під впливом New Order, The Cure, Placebo, The Killers, Interpol. Тексти – під враженням від творів Азімова, Бредбері, Стругацьких та інших письменників-фантастів XX століття, у поєднанні з поетичним шармом білоруської мови.

Гурт Akute був створений в 2008 році в Могильові. Дебютний альбом «Дівчата і космос» вийшов у червні 2011 року. Диск потрапив в число кращих альбомів року за версією порталу Experty.by, а група перемогла у номінації «Прорив року» на нагородженні «Рок-коронація».

Другий альбом «Не існує» з’явився в квітні 2012 – визнання критиків і преси на цей раз матеріалізувалися в успішних сольних концертах в Мінську та регіонах. Восени Akute виступили в Мінську перед Placebo (вибирали самі британці), де отримали дуже теплий прийом від публіки і позитивні відгуки від преси.

Вже через рік у квітні 2014 вийшов останній, на даний момент, повноформатний альбом Akute «Реальність і сни», який самі музиканти характеризують як «свою найвірнішу роботу».

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх