Концерт братів Яремчуків «Моя Україна – велика родина»

Концерт братів Яремчуків «Моя Україна – велика родина»

18 вересня 2015, 19:00

Вартість

Квитки: 50-200 грн

Купити квиток

Дмитро та Назарій Яремчуки, заслужені артисти України завітають до Івано-Франківська з концертом в рамках всеукраїнського та міжнародного туру «Моя Україна – велика родина». Артисти підготували яскраву концертну програму з улюблених відомих хітів та нових пісень.

Метою всеукраїнського та міжнародного туру «Моя Україна – велика родина» є насамперед ствердження української національної та патріотичної свідомості в суспільстві через звернення до таких важливих тем, як любов до рідної землі, Батьківщини, родини, країни, сім’ї, матері. Ці теми є головним лейтмотивом концертів і творчості Дмитра та Назарія.

Частина коштів з концерту буде надано пораненим солдатам, які лікуються у шпиталях.

Брати Яремчуки з дитячих років займалися музикою, співали в хорі, були солістами дитячого вокально-інструментального ансамблю. Закінчили з відзнакою музичну школу по класу фортепіано. В 1992 році закінчили загально-освітню школу з відзнакою і склали вступні іспити до Чернівецького державного музичного училища ім. С. Воробкевича на факультет “теорія музики”, яке в 1996 р. закінчили з відзнакою.

Того ж року вступають до Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського. Дмитро – по класу вокалу в професора Костянтина Огнєвого; Назар – по класу композиції в професора Івана Карабиця. У 2001 р., здобувши відповідну кваліфікацію та ступінь магістрів з відзнакою закінчують навчання. У 2004 році Назар також закінчує аспірантуру в НМАУ по класу композиції в професора Мирослава Скорика.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх