Концерт-гармонізація: Купання в цілющих звуках тибетських співочих чаш і гонгів

Концерт-гармонізація: Купання в цілющих звуках тибетських співочих чаш і гонгів

20 січня 2018, 17:00

Yogaifschool STS (вул. Зв'язкова, 6)

facebook

Вартість

200 грн

Під час сеансу зникають негативні емоції та хаос думок. Усувається неритмічність і відновлюються початкові вібрації усього тіла, ви поринаєте у стан безмовності та присутності в теперішньому часі – стан Спокою і Блаженства.

Містичні звуки тибетських співочих чаш, валдайських дзвіночків, караталів (тінькша), очищають енергетичні канали в тілі людини, стимулюючи імунну систему, запускають відновлювальні процеси та дозволяють енергії вільно пронизувати усе тіло, привносячи силу і легкість у житті.

Практика спрямована, перш за все, на гармонізацію та оздоровлення внутрішнього психо-емоційного та фізичного стану!

Вібрації гонга та тибетських співочих чаш допомагають збалансувати нервову та ендокринну системи, синхронізують обидві півкулі мозку, активізують функції щитовидної залози, прискорюють процеси відновлення після перенесеної хвороби чи травми, покращують та відновлюють режим сну, знімають головні болі, втому, та емоційний дисбаланс.
Завдяки м’якій вібраційній хвилі, знімається напруга з внутрішніх органів, м’язів, суглобів, покращується приток і відток крові та лімфи в клітинах.
Концерт рекомендовано вагітним, людям похилого віку, а також усім, хто потребує емоційної підтримки.

Концерт- медитацію проводить:
Володимир Сарахман – звукотерапевт, практикуючий майстер цілющого звуку, з досвідом роботи та унікальними авторськими напрацюваннями в галузі звуко-резонансної терапії.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх