Концерт гурту «Без обмежень» (Without Limits)

Концерт гурту «Без обмежень» (Without Limits)

27 жовтня 2016, 21:00

Panorama Pub (вул. Північний Бульвар, 2а)

Вартість

120 грн, передпродаж - 100 грн

Час не стоїть на місці і гурт «Без обмежень» невпинно рухається вперед. Нещодавно гурт презентував нове відео на улюблену багатьма пісню «Без неї ніяк». Зараз активно йде робота над новою програмою. На концерті в Івано-Франківську на фанів чекає презентація нової пісні з майбутнього альбому.

Склад гурту сьогодні:
Олександр Адаменко – бас-гітара;
Іван Зіменко – ударні;
Андрій Радько – гітара;
Сергій Танчинець – фронт-мен.

Гурт «Без обмежень» – відомі українські рок-романтики. Це гурт, який не заганяє себе в жорсткі рамки формату чи стилю, без кордонів в почуттях… В музиці відчувається живий саунд, справжній драйв і соковитий смак життя.

«Без обмежень» розпочали виступати в закарпатському місті Мукачево, де вперше заявили про себе широкому загалу 14 січня 1999-го року. У 2007 році БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ випускають альбом «Underground» та знімають дебютне відео з однойменною назвою. У квітні 2015-го завершилася робота над альбомом «#DИХАЮТОБОЮ». До диска увійшло 10 треків, серед яких вже добре знайомі композиції «Налий мені вина», «Зима» та пісня «Мамині Слова».

На сьогодні гурт «Без обмежень» презентував більше 40-ка пісень, 8 кліпів, написав саунд-трек до фільму Олега Борщевського «Німфо», який було показано в Канах, та навіть гімн спортивної команди! Гурт бере участь у численних фестивалях та івентах – «Червене вино», «Рок’ N ‘Січ», «Октоберфест», «Rock Summer Fest. By ПростоРадио», «TattoCollection», «Рок-Булава», Арт-Пікнік Слави Фролової, «Тарасова Гора», «Трикутник», Atlas Weekend, «Ше.Фест» та інших, активно долучається до різноманітних соціальних проектів. Пісні та кліпи «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» можна почути та побачити в теле- та радіо-ефірі багатьох радіостанцій та телеканалів України. Зараз музиканти працюють над новим матеріалом.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх