Концерт гурту O.TORVALD @ VODAсlub

Концерт гурту O.TORVALD @ VODAсlub

25 серпня 2017, 21:00

VODA club (с. Поляниця, ТК «Буковель»)

Вартість

350 - 3700 грн

Буковель, готуйся до вибухових і незабутніх рок-емоцій. Сьогодні O.TORVALD – одна з найпопулярніших груп сучасної української рок-сцени, відома завдяки своїм вражаючим живим шоу.

У своїй творчості група об’єднує елементи поп-панку, електроніки та хіп-хопу, органічно поєднуючи їх з розмашистим, потужним гітарним звучанням. Група була заснована у 2005 році фронтменом Євгеном Галичем та гітаристом Денисом Мизюком.

За свою 12-річну кар’єру O.TORVALD випустили 6 повноформатних альбомів і більше 20 синглів, велика частина яких стали улюбленими хітами українців. У послужному списку O.TORVALD сотні концертів та десятки фестивалів в Україні та за кордоном.

O.TORVALD – досвідчений і зіграний колектив талановитих музикантів на чолі з харизматичним фронтменом Євгеном Галичем.
Музичні експерти і колеги по цеху не раз відзначали O.TORVALD, як один з найбільш сильних концертних складів країни, який об’єднав усіх своїх фанів під хештегом #нашілюдивсюди! Фронтмен O.TORVALD Женя Галич протягом останніх 7 років успішно поєднує життя рок-зірки з бурхливою медійною активністю: теле- і радіоведучий, завсідник світських вечірок, актор озвучення і кіно.
Особливу популярність йому принесли скандальна програма «Чіпси, чиксы, лавандос» на М1, серіаліті «Київ вдень і вночі» й ранкове шоу на НЛО ТБ.

У 2016 році Женя Галич вперше з’явився на великому екрані, зігравши головну роль у спортивній драмі про бокс «Правила бою», де крім інших, знімалися Олексій Горбунов і Олександр Усик. Спеціально для фільму Євген написав заголовну пісню «Твій дух – твоя зброя».
У березні 2017 року O.TORVALD перемогли в національному відборі конкурсу «Євробачення», який у травні пройшов у Києві. Група гідно представила Україну зі своєю першою англомовною композицією «Time».

Мітки:

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх