Вартість

200 - 550 грн

Купити квиток
19 січня, 16:30 19 січня, 19:00 19 січня, 19:00

Ірина Федишин з головним різдвяним шоу країни «Україна колядує» та улюблені хіти. Різдвяний концерт – Ірини Федишин, є без сумніву найкращим різдвяним шоу в україні який подарує глядачам ніжні та запальні українські мелодії в сучасній обробці та святкові різдвяні дійства шоу номери. Окрім того Ірина виконає також найулюбленіші пісні.

Ірину Федишин вважають музичним феноменом в українському шоу-бізнесі, в а її пісні звучать чи не в кожній українській хаті. Ірина Федишин – одна з найбільш гастролюючих співачок України. Виконавиця, яку на Західній Україні вже охрестили Примадонною. Кожен концерт Ірини – це справжє шоу з яскравими костюмами, неординарною сценографією, танцями, видовищними постановками номерів, над якими працюють кращі режисери країни. На рахунку співачки понад тисячу концертів. Пісні займають найвищі сходинки хіт-парадів країни. Понад 2000 000 українців поставили пісні Ірини замість гудків на телефоні, а лічильник переглядів на офіційному YouTube-каналі налічує мільйони. шість успішних альбомів, які розійшлися багатотисячними тиражами.

Співачка проїхавшись туром зі Львова до Харкова і ще раз довела, що має велику любов публіки. Її шоу фахівці визнали одними з найкращих різдвяних проектів в Україні. Концертна програма, над якою працювало відразу кілька режисерів-постановників. В кожному з блоків Ірина Федишин, яка вміє майстерно поєднувати сучасний музичний стиль і якісну пісню з українськими мотивами, постала абсолютно різною: від нарядів до жанрів у репертуарі.

Співачка та її команда підготували для шанувальників масштабні декорації, світлове шоу, а також колоритні костюми. Практично кожна пісня супроводжувалася своєрідною театралізованою постановкою.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх