Концерт Кашляючого Еда

Концерт Кашляючого Еда

15 вересня 2018, 20:00

Промприлад (вул. Сахарова, 23)

Вартість

100 грн

Купити квиток

Кашляючий Ед – один з найяскравіших представників хіп-хоп жанру в сучасній українській музиці. На концерті вас чекає розноманіття стилів виконання та звучання, оскільки атмосферу задасть Dj Shon (Kickit), реп-гурт MALAVITA, і звісно ж Глава 94 (Ванпанчмен та Кашляючий Ед).

Кашляючий Ед – львівський реп-виконавець з гурту «Глава 94», котрий займається цим жанром музики вже близько десяти років. За цей час були представлені один сольний і кілька командних релізів, серія відеокліпів, були проведені виступи в різних куточках країни.

«Переклад» – нова сходинка в становленні виконавця. В цьому альбомі він виходить за межі хіп-хопу, звичної змістової подачі і виконання. Ед експериментує з тематикою, жанровістю і виконанням. Реліз видався дуже особистим і щирим, проте різноплановим і багатовекторним. Інколи це щось інтимне, інколи – напіввигадане. В один момент Ед розповідає про муки в черзі в поліклініці, в інший – про почуття до матері. Назва альбому розкриває концепцію – Ед перекладає своє бачення, свої думки, свій космос на слова і музику.

Увага: присутня ненормативна лексика

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх