Концерт Lords of the Sound з програмою Symphony Of Justice

Концерт Lords of the Sound з програмою Symphony Of Justice

21 вересня 2018, 19:00

Вартість

150 - 390 грн

Купити квиток
квитки на concert.ua квитки на kasa.in.ua

Концерт присвячений найяскравішим кіногероям, які відчайдушно стоять на варті спокою та добробуту всього Всесвіту! Вони борються зі злочинністю, терористами, прибульцями, злими геніями, машинами та всім тим, що загрожує галактикам, цивілізаціям або окремим людям. Хтось з них наділений суперсилою, хтось є таємним агентом, а хтось – ексцентричний детектив. Але їх важка місія була б нездійсненна в тиші. Усі улюблені сили Добра повернуться у театр ім. Франка, щоб тріумф добра відбувся на ваших очах!

Чи уявляєте ви Тоні Старка без пісні Back in Black від AC/DC ? А як щодо Бетмена без творінь Ханса Цимера? А що сталося б з Джеймсом Бондом без головної теми, яка задає тон всьому фільму?

Оркестр Lords of the Sound, який чекають в усіх куточках України, який невпинно розширює гастрольну карту за кордоном, готує великий блок музики, сповненої завзяття супергероїв, надлюдської сили та справедливості! У живому виконанні симфонічного оркестру, хору та солістів лунатимуть ритми крутих хлопців з таких кінофільмів: 007, SPIDER MAN, MATRIX, DOCTOR WHO, SHERLOCK HOLMES, IRON MAN, DEADPOOL , COMANDO, BATMAN: THE DARK KNIGHT, MISSION IMPOSIBLE, THE TOURIST, POLICE ACADEMY, MAN in BLACK, THE LEAGUE of EXTRAORDINARY GENTLEMEN, JUSTICE LEAGUE, X-MAN, DOCTOR STRANGE, MAN of STEEL, GUARDIANS of the GALAXY.

Диригент: Віталій Саражинський.
Продюсер: Андрій Новаторов.

Мітки:

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх