Концерт ONUKA @ VODAсlub

Концерт ONUKA @ VODAсlub

20 липня 2018, 21:00

VODA club (с. Поляниця, ТК «Буковель»)

Вартість

300 - 4400 грн

Стильна, сучасна й магічно-особлива ONUKA з великим сольним концертом. Харизматичний колектив везе у Буковель нову концертну програму, збагачену улюбленими композиціями і порцією свіжих треків!

Після вражаючого виступу у якості запрошеного гостя на «Євробаченні-2017» ONUKA стала справжнім відкриттям для всієї Європи! Відео виступу ONUKA майже одразу набрало 2 мільйони переглядів, а крайній міні-альбом ONUKA «Vidlik» очолив електронні чарти itunes у Британії, Німеччині, Польщі, Нідерландах, Данії, Швеції, Бельгії, Франції, Швейцарії та Австралії.

Кожен з музикантів групи створює особливий образ, а всі разом – завершений, глибоко продуманий сюжет. Від виходу на сцену – і до фіналу виступу. Поворот голови, погляд, жест… Це не просто концерт – це театр у мініатюрі. Артисти використовують незвичайні, маловідомі, часто раритетні народні інструменти, що наповнюють музику особливими фарбами.

Бандура, перкусії, тромбони, сопілки, свистульки, цимбали, валторна… Ніколи не знаєш, який інструмент пролунає у наступний момент. Не менше вражає і репертуар групи, що з легкістю грає як романтичні меланхолійні, так і запальні танцювальні треки.
Група ONUKA створена у 2013 році. Це проект екс-вокалістки Tomato Jaws і KOOQLA Нати Жижченко та кращого електронного музиканта України Євгенія Філатова (фронтмена групи The Maneken).

Творчість ONUKA одразу захоплює серця меломанів найтоншою комбінацією модної електронної музики і народних мотивів.
Лідер групи Ната Жижченко, що потрапила у ТОП-100 найвпливовіших жінок України, переконана, що сучасну музику найкраще збагачують саме етнічні елементи.

Мітки:

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх