Концерт пам’яті Андрія Федотова

Концерт пам’яті Андрія Федотова

14 квітня 2018, 17:00

Завод «Промприлад» (вул. Сахарова, 23)

facebook

Вартість

80/100 грн*

Вечір пам’яті Федота – це музичний марафон та концерт зі знаковим лайн-апом, створений низкою людей та колективів, які хочуть переосмислити та зберегти пам’ять про творчість франківського музиканта Федота (Андрія Федотова).

В цей вечір в Парасольковому цеху на ревіталізованих площах Промприлад.Реновація буде грати хороша музика, демонструватимуться особливі мультимедійні матеріали та говоритимуться важливі слова. А що найважливіше – це буде майже 5 годин того музичного Івано-Франківська, на формування якого вплинула творчість та особистість Федота.

Федот (Андрій Федотов) – український музикант та радіоведучий, вокалість та один із засновників гурту Familia Perkalaba та інших музичних колективів («Перкалабські придатки», BuhNay (Бухнай), Ґоґодзи Ґанскі). 2 квітня 2017 року Федот помер в Івано-Франківську.

В цей вечір для вас, для Федота та себе гратимуть:
– Рура
– Ґоґодзи Ґанскі
– KONADA
– Орбахоса
– Пенсія
– Familia Perkalaba

Лайп-ап може змінюватись.

Ведучим концерту буде ярема стецик. Протягом вечора до Яреми можна звертатися за “вільним мікрофоном” – це буде можливість поділитися своїми думками з залом в перерві між виступами різних музичних колективів.

В просторі працюватиме імпровізований бар та буфет. На концерт не можна приносити власні алкогольні напої, проте вітаються власні продукти харчування, каремати та плєди.

Квитки можна придбати дещо дешевше в передпродажу (онлайн чи оффлайн) або дещо дорожче в день проведення концерту на вході:
– попередній продаж – 80 грн в концертній касі в Dazzle (Незалежності 34).
– продаж в день концерту – 100 грн. на вході (сходи біля прохідної в Промпридад)

Квитки покривають вартість технічної складової концерту. Всі гурти та партнери концерту працюють на благодійних засадах.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх