Концерт «Вагоновожатые»

Концерт «Вагоновожатые»

15 грудня 2017, 20:00

Завод «Промприлад» (вул. Сахарова, 23)

facebook

Вартість

250 грн

Гурт «Вагоновожатые» – «магічне тріо рівних векторів», творча лабораторія трьох музикантів: Антона Слепакова, Валентина Панюти та Станіслава Іващенка. За плечима у кожного унікальний музичний досвід: Антон був фронтменом знакової альтернативної групи з Дніпра «И друг мой грузовик», Валентин – гітаристом у харківській групі «Lюк», а Стас – ударником донецької команди «DOK».

Про себе розповідають: «Вагоновожатые» – це досвідчена команда працівників трамвайного депо, які випадково виявили в салоні забутий кимось із пасажирів семплер і мікрофон. Гітара і барабани у них вже були. З тих пір їх майже не бачили в ремонтних боксах. Вони складають, записують і подорожують. Пропагують електронну екологію.

«Вагоновожатых» називають яскравим українським арт-андеграундом; самобутніми та енергійними представниками альтернативної сцени; проектом, який демонструє високий професіоналізм і сильну енергію. У творчій лабораторії вже витворили три міні-альбоми: «Сгруппироваться», «Без трамваев» та «Стартап Молодость», а також лонгплей «Wasserwaage». Поки вони продовжують руйнувати кордони між музичними жанрами, виступи групи хочуть чути на найкращих фестивальних майданчиках країни: Koktebel Jazz Festival, Гогольfest, Atlas Weekend, Respublica, Z-Games, Hedonism, Brave Factory.

За 5 років існування гурту «Вагоновожатые» мали кілька успішних концертів на Західній Україні, але у Франківськ вони завітають вперше. Тому 15 грудня ми одягаємо шлемофони, заскакуємо у вагони франківських «трамваїв» і прямуємо до заводу «Промприлад». Настав час місту нарешті познайомитися з культовими музичними сучасниками, а музикантам – розкачати Франківськ.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх