Міжнародний фестиваль «Арт поле»

Міжнародний фестиваль «Арт поле»

12 липня 2011

12-16 липня 2011
с. Уніж Івано-Франківська обл. Городенківський р-н

Відбудеться Міжнародний фестиваль АртПоле 2011.На 9-й за рахунком фестиваль (адже він є перевтіленням Шешор, що вперше відбулися 2003 року в Карпатах) запрошені митці з 9-ти країн: України,Білорусі, Польщі, Чехії, Угорщини, Великобританії, Франції, Австралії і Росії.

Завдяки спільній енергії тих, хто приїжджає на фестиваль АртПоле – це поле для народження і втілення творчих ідей. Однією з них є народжений завдяки АртПолю спільний проект тріо з Мінська Port Mone та української ДахаБрахи, почути який в Україні можна буде лише тут, далі його вже запрошено на кілька польських фестивалів. Британці Trio VD і австралійці Wild Marmalade творитимуть на АртПолі разом з українськими віджеями, і результати їхньої співпраці фестивальна публіка зможе оцінити першою.

Відбудуться також інші премєри, зокрема, на широку аудиторію вперше буде представлено Билину – музичний перформанс Уляни Горбачевської, відомої по проектах Майстерні пісні. Перкалаба здивує спільним виступом з польською Паприкалабою, аматорським оркестром, що виконує
перкалабські композиції на зроблених з овочів інструментах.

Як завжди, окрім музичної програми фестивалю- насичена програма майстерень, кінопокази (спільно з Міжнародним фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA), презенація лендарт-обєктів.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх