Середньовічна музична вистава Rosa das Rosas

Середньовічна музична вистава Rosa das Rosas

06 жовтня 2018, 18:00

facebook

Вартість

Вхід вільний

Вистава Rosa das Rosas базується на одній з найпопулярніших збірок середньовічних пісень Cantigas de Santa Maria. Це одноголосні паралітургійні пісні, написані галісійсько-португальскою мовою в мензуральній музичній нотації. Кантиги зазвичай виконувалися під час церковних свят. В них прославляються чесноти Діви Марії і розповідається про дива, що сталися завдяки її заступництву. Сюжети засновані на подіях з життя короля Альфонсо Х Мудрого і його сім’ї, а також на місцевих легендах і розповідях.

Народний колорит, простота і виразність є характерними особливостями цих співів. В них оспівуються великі та малі дива: про те, як Діва Марія перемогла василиска і дракона в Толедо, як врятувала з річки підпилих ченців під Саламанкою, як вилікувала вмираючого коня, покарала злодіїв, допомогла ченцям здобути воду, всупереч жадібному лицареві та інше.

Виконують – Kings & Beggars – ансамбль старовинної музики, заснований у березні 2008 року у Львові.

В репертуарі колективу старовинна музика Європи, як придворна, так і народна. Звідси і походить назва “Kings & Beggars” (королі та жебраки) – придворна музика, якою насолоджувались королі і знатні особи при дворі, а також весела народна музика й танці, що супроводжували свята і розваги простих людей.

Мітки:

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх