Марафон написання листів «Кожна людина має право на»

Марафон написання листів «Кожна людина має право на»

12 грудня 2017, 18:00

Urban Space 100 (вул. Михайла Грушевського, 19)

facebook

Чи давно ви писали листа комусь? А чи задумувались ви над тим, що в 21-му столітті написання листа може врятувати життя людини?

Якщо вам небайдуже питання прав людини, долучайся до всесвітньо відомого Марафону написання листів від Amnesty International.

Команда Amnesty International про Марафон: «Щоб пояснити суть поняття «права людини» ми розповідаємо історії людей – людей, чиї права були порушені. Цього року це історія молодої жінки Шакілії, яка втратила брата, еко-активіста, що захищає ліс від вирубки, чоловіка, якого вбили за те, що він хотів бути собою та багатьох інших. За кожною історією стоять ще сотні подібних історій, адже кожна справа Марафону уособлює типове правопорушення для країни/регіону».

Організатор: Пташник Ірина, координатора Марафону написання листів в м. Івано-Франківськ, викладач кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права Навчально-наукового Юридичного інституту

Цільова аудиторія: До участі запрошуються всі зацікавлені в галузі прав людини особи.
Кількість учасників – необмежена.

15 хв. Особливості діяльності Міжнародної Амністії (презентація)
до 30 хв. Перегляд коротких відео роликів в сфері порушення прав людини.
30 – 50 хв. Пояснення особливостей Марафону написання листів. Безпосереднє залучення до написання листів по обраним справам.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх