Семінар щодо традиційних видів природокористування

Семінар щодо традиційних видів природокористування


17 чернвя 2010
Екотуристичний візит-центр КНПП (м.Яремче, вул. В.Стуса,6)

Семінар організований в рамках заходів Всесвітнього року збереження біорізноманіття-2010, оголошеного Генеральною Асамблеєю ООН.
У м. Яремче на базі Карпатського національного природного парку відбудеться семінар «Збереження та заохочення традиційних видів використання біологічних ресурсів на територіях природно-заповідного фонду (Карпатський національний природний парк – бджільництво, полонинське господарство)», присвячений збереженню та заохоченню традиційних видів природокористування в Карпатах.
Увага буде приділена екологічно-збалансованим видам використання природних ресурсів, які не наносять шкоди навколишньому природному середовищу, зокрема, бджільництву та полонинському господарству, що підтримують розвиток еколого-освітньої та рекреаційної діяльності в установах природно-заповідного фонду.
Учасники семінару будуть ознайомлені з конкретними рекреаційними об’єктами Карпатського національного природного парку. Інвестиційний проект «Українська оселя» втілюється з метою ознайомлення відвідувачів парку з традиційним укладом життя в Карпатах, діяльністю пасіки карпатської бджоли, як невід’ємної складової збереження та відтворення біорізноманіття в регіоні. Полонинське господарство «Ліснови» відтворює традиційні карпатські способи виробництва бринзи, вурди та вирощування овець згідно з сучасними принципами Конвенції ООН з біорізноманіття стосовно використання місцевим населенням екосистемних послуг біорізноманіття. Екотуристичний візит-центр Карпатського національного природного парку, еколого-пізнавальні маршрути «На водоспад Гук» та «Стежка Довбуша» надають інформацію щодо природно-естетичних цінностей карпатського краю.
Учасникам семінару буде запропоновано обмінятися досвідом, продегустувати мед, бринзу та інші продукти, виготовлені в екологічно чистих умовах Карпатського національного природного парку та надати пропозиції щодо подальшого розвитку напрямів проекту «Українська оселя» в усіх регіонах України.

Джерело: paralleli.if.ua

Мітки:

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх