Велике Вухо: акустична майстерня казки

Велике Вухо: акустична майстерня казки

23 вересня 2015 - 26 вересня 2015

facebook

Велике Вухо прокидається щоранку від особливого звуку. Сьогодні він прокинувся у Франківську – від такого голосного грому, від якого разом із ним прокинулося все місто. Ніхто не встиг злякатися, бо за хвильку вже прийшов заспокійливий дощик. Велике Вухо взагалі ніколи не боїться, а тільки дивується кожному новому звуку (навіть найстрашнішому:) А дивуватися він любить більше за все на світі!

Велике Вухо запрошує до своєї майстерні. Протягом кількох днів маленькі дослідники зможуть слухати казки Великого Вуха, які записала Дзвінка Матіяш, ловити, вигадувати й видобувати звуки зі звичайних і казкових предметів. За допомогою паперу і фольги, склянок, тарілок, глечиків, горіхів і ще тисячі предметів, що здатні дзижчати-фурчати-сюрчати — малі знаходитимуть у звуках «як бджоли будують щільники, як тріпотять крильця метеликів у повітрі та тупотять лапки комах, що бігають по воді, як чистять дзьоби горобці і як ворушаться вуса в кота, котрий підкрадається до горобців».

Майстерня працюватиме щодня 10 – 13:00 та 15 – 18:00. Ранком ми будемо шукати звуки, а по обіді озвучувати казки, всі разом – кожен своїм звуком.

В останній день 26 вересня учні Великого Вуха потраплять до дорослої студії звукозапису. Там вони озвучать казку, щоб її могли почути в усьому світі.

Велике Вухо чує те, чого не чують інші люди, він чує не лише дуже далеко, а й дуже близько.
Дзвінка Матіяш, «Казки П’ятинки»

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх