Лекція Ханс-Вольфф Графа «Споживацтво – епідемія сучасності»

Лекція Ханс-Вольфф Графа «Споживацтво – епідемія сучасності»

09 березня 2018, 18:30

Urban Space 100 (вул. Михайла Грушевського, 19)

facebook

Споживацтво – епідемія сучасності – Чому ми дозволяємо себе корумпувати?

Більше, новіше, модніше, краще, дорожче… Чому? Бо таке є у подруги, то так сказали по телевізору, бо ця річ є у всіх, бо без цього неможливе життя! Швидко переконуємо себе, біжимо в магазин і витягаємо кредитку – все дуже просто. Усвідомлення того, що ми зробили, і шкодування приходять потім. Але ненадовго, бо вже завтра ми стаємо жертвою наступного запрошення на «семінар, що вирішить всі проблеми» або реклами крему, що обіцяє «вічну молодість».

При цьому, ми – дорослі, розумні люди. Чому ми так легко ловимося на гачок реклами? Чому дозволяємо купувати себе? Чи, може, навпаки намагаємося купити собі щастя, задоволення, радість, власну цінність і впевненість у собі? Чому феномен споживацтва став світовою пандемією 21 століття? І чи є «вакцина» проти цього вірусу?

Відповіді на ці та інші питання шукатимуть зацікавленим колом з допомогою німецького психолога й педагога, фінансиста й економіста, Людини з широким і різноманітним життєвим досвідом Ханса-Вольффа Графа. Якщо Вам цікава ця тема, якщо Ви хочете знайти відповіді на свої питання – приходьте на семінар.

Семінар проходить з асистуванням перекладача.

Ханс-Вольфф Граф, 1950 року народження, спочатку навчався на вчителя англістики, американістики і фізкультури, але зрештою відмовився від «кар’єри» в публічно-(не)правовій системі освіти.
До різнопланових напрямків його активної діяльності належать : консультант з фінансових питань (з 1972 року), ліцензований фахівець з управління капіталом, економічний журналіст, дипломований психолог та педагог.
У 1985 році він реалізував свою ідею співпраці виключно з незалежними партнерами (на противагу найманим працівникам), заснувавши Перше в Німеччині акціонерне товариство консультантів з фінансових питань та капіталу (Erste Finanz- und Vermögensberater AG in Deutschland (efv-AG). За цю в Європі неповторну концепцію Ханс-Вольфф Граф був 2006 року відзначений «Премією Вернера-Бонхоффа – За боротьбу з густими хащами параграфів закону».
1987 року він заснував некомерційну громадську організацію «Антропос – Для дітей цього світу» (Anthropos e.V. – Für die Kinder dieser Welt – сайт: http://www.anthropos-ev.de/ ), в рамках діяльності якої він працює в Німеччині, Росії та Україні.

Некомерційною громадською організацією «Перспектива без меж» („PERSPEKTIEVE ohne Grenzen e.V. – сайт: http://www.d-perspektive.de/ ) він заснував у 2006 році альтернативний політичний рух.
Спираючись на свій багатогранний і різноплановий досвід у ході численних семінарів для людей, що хочуть самостійно творити своє життя – розробив транссистеміку в психології, педагогіці і філософії із застосуванням різноманітних моделей мислення.

Реклам на сайті

Реклама на сайті

Знайдіть свою подію

Календар подій

Коментарі

вверх